telo ako dôkaz

Seminár Telo ako dôkaz u Andyho Winsona.

Keď som sa dovolal do webináru priamo k Andymu Winsonovi, ostal som ako obarený … vôbec som nechápal, že sa šťastie usmialo práve na mňa, ale veľmi som sa tešil … Tak sme si s Andym pokecali, spýtal sa ma, že prečo by som chcel ísť na seminár Telo ako dôkaz. Odpovedal som, že preto lebo vidím problém v tom, že ľudí treba nie len trénovať a nastaviť im tréningy, ktoré si myslím, že robím veľmi dobre, ale treba riešiť aj psychiku a nastavenie mysle, aby sme dosiahli úspech. Najmä pri chudnutí …

A presne to som na seminári zistil.

Zistil som, že chudnutie môže byť oveľa zložitejší problém, ako som si myslel 🙂 predsalen o psychológi nemám až také vedomosti. Doteraz som všetko riešil štýlom, si dospelý, buď to chceš alebo nie! Všetko ostatné sú len výhovorky. 

Na seminári som zistil, že niektorí ľudia môžu mať svoj problém s priberaním spôsobený rôznymi blokmi a kódmi, ktoré majú vo svojej hlave. Tieto bloky treba identifikovať a následne odstrániť  a chudnutie bude oveľa jednoduchšie. Dokonca by som povedal, že aj bez nejakého náročného a ťažkého cvičenia.

Telo ako dôkaz - Andy winson

Prečo odporúčam absolvovať tréning Telo ako dôkaz takmer každému?

Nie som človek, ktorý by potreboval radikálne schudnúť alebo nevedel sa dokopať k cvičeniu. Mám ideálnu hmotnosť, celkom dosť sily, aj vytrvalosť. Ale … každý máme v sebe určité myšlienkové pochody, zmýšľanie, svoje problémy, návyky, ciele alebo priority. Aj toto rieši Andy na tréningu Telo ako dôkaz. Vieš si tam uvedomiť rôzne postoje, svoje nastavenie mysle, hodnoty, ale aj veci, ktoré ťa trápia, prípadne brzdia.

Čiže tento tréning nie je len o chudnutí, je to oveľa hlbšie ako sa na prvý pohľad zdá. Fakt si siahneš hĺboko do svojho vnútra. Ja osobne som mal taký menší rozpor v sebe lebo som nevedel, či mám riešiť využitie daných vecí pre svojich zverencov a ľudí, s ktorými spolupracujem alebo mám riešiť seba ako osobnosť. Nakoniec som si vo všetkom našiel niečo 🙂

Veľa vedomostí z tréningu som hneď aplikoval do praxe a začínam ich využívať so zverencami. Verím, že to pomôže aj mne, ale hlavne im k lepšiemu a rýchlejšiemu dosiahnutiu cieľov.

Andy Winson a Michal Pataky

Telo ako dôkaz je jeden z najsilnejších kurzov, aký som doteraz absolvoval.

Nedá sa porovnať s inými trénerskými kurzami, kde riešime oveľa odbornejšie veci. Tu sme riešili niečo úplne iné. Dokonca by som povedal, že nič z toho nás neučili na výške a mohli by. Hlavne u bežných ľudí je psychológia chudnutia dôležitejšia ako si bežne myslíme.

Pozri si v priloženom videu, ako sme zakončili tento skvelý tréning 🙂

Telo ako dôkaz

 

Komentáre
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre