TOTO je jediný a posledný JEDÁLNIČEK, ktorý budete vo svojom živote potrebovať. BODKA.

0
ľudí na Slovensku už používa Ultrajedálniček
0
a viac zdravých a chutných receptov
0
h
denne, vždy k dispozícií tvoj výživový poradca

Predstavujem Ti ULTRAJEDÁLNIČEK 3.0

 • zdravý jedálniček, ktorí slúži ako MAPA ZDRAVÉHO STRAVOVANIA,  KTORÁ JEDINÉ ČO ZLEPŠÍ V TVOJOM STRAVOVANÍ JE VŠETKO
 • Je to nástroj na to ako jesť zdravo presne to, na čo máš chuť.
 • Prináša ti slobodu do zdravého stravovania bez obmedzovania a výčitiek svedomia.

Mnoho ľudí je v dnešnej dobe frustrovaných z toho, že ...

 • ... sa nevyznajú v zdravom stravovaní a výživových odporúčaniach, ktoré sú často mylné alebo protichodné
 •  ... by mali dodržiavať striktné jedálničky a počítať všetky kalórie či vážiť každé jedno jedlo
 •  ... by sa mali zdravou stravou obmedzovať lebo si myslia, že je to striktná diéta
 • ... nevedia ako schudnúť pomocou zdravej stravy, ktorá je 80% úspechu rýchleho a prirodzeného chudnutia
 • ... nevedia zhodiť tuk na bruchu, zadku a ostatných problémových partiách
 • ... skúšali rôzne diéty, po ktorých aj tak nastal jojo efekt alebo im chýba pevná vôľa a disciplína pri stravovaní
 • ... nevedia ako jesť chutné, ľahko-pripraviteľné a zdravé jedlá a tým pádom sa pre nich strava stáva stresujúcou
 • ... by sa mali trápíť a obmedzovať
 • ... nevedia ako nakúpiť zdravé potraviny

A preto sme vyvinuli ULTRAJEDÁLNIČEK 3.0 - zdravý jedálniček slúžiaci ako JEDNODUCHÁ mapa zdravého stravovania ...

 • ... vďaka ktorej sa zbavíš tuku na bruchu, stehnách, či zadku bez jojo efektu
 • ... ktorá Ťa hravou formou naučí zdravo sa stravovať
 • ... ktorá Ťa NEBUDE obmedzovať vo výbere jedál
 • ... ktorá Ti NEBUDE prikazovať čo máš kedy jesť alebo počítať kalórie
 • ... ktorá Ťa bude inšpirovať a zároveň učiť ako sa stravovať zdravo každý de
 • ... naučí Ťa pripravovať zdravé a chutné recepty rýchlo a ľahko
 • ... naučí Ťa ako zdravo nakupovať
 • ... ktorá Ťa naučí rozpoznať rozdiel medzi zdravým a nezdravým jedlom 
 • ... vďaka ktorej budeš mať viac energie a času na podstatné veci
 • ... vďaka ktorej už zdravé stravovanie pre teba nebude problém
Ahoj Michal:) od momentu, keď som priniesla domov ultrajedalničej zo Štrbského Plesa z Run fon Fan, kde sme sa prvý raz stretli, sa moja váha upravila o mínus cca 3 až4 kg. Som zastabbilizovaná na 71-72kg, keď makám teším sa aj zo 70,2 kg!:). Jedálniček visí na chladničke . Tento nový spôsob stravovania mi 100% vyhovuje. Fakt som nikdy nepotrebovala raňajkovať, ale som raňajkovala, lebo "ranajkovat sa musí!" NEMUSI a tak mi to vyhovuje. Chlieb mi nehýba, Teším sa z nových príloh z Tvojich receptov. Fakt váha sa upravila hlavne vďaka stravovaniu podla teba. Funguje to.
Mária Simonidesová

#ULTRAJEDÁLNIČEK je zdravý jedálniček a slúži ako tvoj "výživový poradca", ktorého máš u seba doma kedykoľvek potrebuješ bez toho, aby si musel platiť za drahé konzultácie!

Kto je autorom Ultrajedálničku?

Moje meno je Michal Pataky. Som nezlomným propagátorom zdravého životného štýlu, trénerom, majiteľom fitness centra, autorom Ultrajedálničku a knihy Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, absolventom FTVŠ UK a držiteľom prestížneho a celosvetovo uznávaného vyživového certifikátu od Precision Nutrition (Pn1). 

Tento zdravý jedálniček sme vytvorili na základe logiky, ktorú sami dennodenne používame. Systém Ultrajedálničku je postavený na mojom vlastnom rozmýšľaní pri výbere potravín, príprave jedla na konkrétnu časť dňa, či odstránení hladu. Je to ako keby si mohol používať moju hlavu každý deň u seba doma. 

      Predstav si aké by to bolo mať stále po ruke človeka, ktorý rozumie zdravej strave a môže ti poradiť kedykoľvek potrebuješ. Predstav si aké by to bolo vedieť aplikovať hodiny štúdia o strave bez rozmýšľania nad teóriou. Bolo by to skvelé však? 

       Keďže mám naštudovanú fyziológiu tela, fungovanie metabolizmus alebo metabolické efekty jednotlivých druhov potravín, tak ti uľahčím rozmýšľanie a rozhodovanie sa pri príprave jedla. Vôbec nemusíš riešiť pojmy ako glykemický index, inzulín, glykémia, sacharidy, metabolická flexibilita alebo fyziologická odpoveď.

     Toto všetko som naštudoval miesto teba. Ty si len zober výsledok štúdia a aplikuj ho pre zlepšenie svojho stravovania pomocou Ultrajedálničku - zdravému jedálničku. 

ULTRAJEDÁLNIČEK TI POMÔŽE V KĽÚČOVÝCH PROBLÉMOCH, S KTORÝMI SA DENNODENNE BORIA TISÍCE ĽUDÍ, ktorí nevedia ako vyzerá zdravý jedálniček.

     Stačí, ak si tento prehľadný, jednoduchý a rýchly návod umiestniš do kuchyne na chladničku a vždy keď sa pôjdeš najesť alebo budeš pripravovať obed, či večeru sa na pár sekúnd si pozrieš aké jedlo vieš pripraviť zo surovín, ktoré máš doma.

     Nebudeme ti diktovať, že v pondelok ráno si daj vločky a v utorok vajíčka, ale ty sám/a sa rozhodneš, čo si dáš. Toto je najmä návod na zdravý jedálniček a inšpirácia na metabolicky bezpečné varianty jedál, ktorí ti pomôžeme:

NAUČÍ TVOJE TELO EFEKTÍVNE SPAĽOVAŤ TUK

Spaľovanie tuku je v dnešnej dobe mimoriadny problém najmä vďaka tomu, že naša strava obsahuje nevhodné potraviny a nevhodné kombinácie surovín. V Ultrajedálničku sme mysleli prioritne na to, aby sme zostavili jedlá tak, že nevedomky budú učiť tvoje telo spaľovať prímarne podkožný tuk.

CHUDNÚŤ BEZ HLÚPYCH DIÉT

Ak sa povie chudnutie, ľudia si často predstavia prísne diéty s obmedzením jedál. S Ultrajedálničkom nebudeš musieť rozmýšľať nad tým koľko kalórií do seba dáš a koľko vydáš. Klasické akože "zdravé" jedálničky sú často stresujúce pretože si musíš strážiť presné porcie. Naše jedlá sú postavené tak, aby ti dodali dostatok energie na dlhú dobu. Dokonca nebudeš musieť jesť 5 - 6 malých jedál denne, čím ušetríme čas. 

JESŤ CHUTNE A ZDRAVO PRESNE TO NA ČO MÁŠ CHUŤ

Klasické výživové plány alebo jedálničky Ťa viažu k tomu, aby si v konkrétny deň a hodinu jedol/a presne určené jedlo. Ale čo ak nemáš práve na dané jedlo chuť? Alebo čo ak nemáš dané suroviny práve k dispozícii?Ultrajedálničkom sa ti to nestane. Môžeš použiť nami odporúčané recepty, ale taktiež ti dávame voľnosť pri výbere rôznych surovín. Podstatné je dodržiavať jednotlivé suroviny, ktoré sú vhodné spolu kombinovať a tak vytvárať skvelé a výživné jedlo

UĽAHČUJE TI NAKUPOVANIE ZDRAVÝCH POTRAVÍN

Stále tvrdím, že zdravá strava (aj chudnutie) začína primárne v obchode. Ľudia však majú problém sa vyznať v tom, čo je zdravé a čo by mali kupovať a v tom, čo je naopak zdraviu škodlivé. Vďaka zoznamu najvýživnejších potravín a návodu ako nakupovať už nebudeš mať problém s tým, že nevieš čo si máš kúpiť. Tak budeš mať svoj zdravý jedálniček stále k dispozícii.

ŠETRÍ TI ČAS

Dnes sa nikomu nechce tráviť hodiny v kuchyni, študovať fyziológiu, či metabolizmus tela. Ultrajedálniček sme vyvinuli tak, aby bol prehľadný a jednoducho použiteľný. Vďaka týmto vlastnostiam ušetríš čas na dôležitejšie veci. Stačí ti pol minútka až minútka na to, aby si presne vedel/a čo budeš jesť na raňajky, obed alebo na večeru. Ľahko pripravíš pre seba a svoju rodinu výživné a delikátne jedlo zo surovín, ktoré máš práve k dispozícii. 

ZLEPŠUJE ZDRAVIE CELEJ RODINY

Hovorí sa, že ak chcete nakŕmiť ľudí nedajte im rybu, ale naučte ich ryby chytať. Podobne je na tom aj Ultrajedálniček, ktorý ťa učí "ako si chytiť svoju rybu". Každým jedným používaním tohto jedálničku sa budeš prirodzene vzdelávať a zároveň zlepšovať zdravie seba a svojej rodiny. Strava tvorí podstatnú časť nášho života, nie len vtedy, ak chceme schudnúť, ale najmä ak sa jedná o zdravie. Základom zdravia je kvalitná strava a zdravý a vyvážený jedálniček.

Ahoj Michal, Presne to čo som potrebovala mi od teba prišlo 😉. Je to super kniha!!!Čítať, vážiť a dodržiavať zdĺhavé recepty mňa osobne ubija. Potrebovala som nakopnúť fantáziu k tomu ako v rodine s dvoma malými deťmi a manželom, ktorý by to nejaké kilo rad zhodil, otvorím chladničku a navarim rýchlo chutne a zdravo. Zmenilo sa určite moje myslenie, či už pri varení ako i nakupovani. Dokonca manžel kúpil kilo avokád, lebo to vraj chuti mne a deťom, on ho rád nemá a nakoniec chutilo jedlo s avokadom aj jemu keď o ňom nevedel 😆. Keď mám čas zapisujem nové nápady, kombinacie do knižky a veru je príjemné to znovu rýchlo nájsť, bez dlhého rozmýšľania. Plagát máme vyvesený v kuchyni a každému kto sa opýta rada porozprávam o čom to je. A veru tvoje recepty si u nás už listovalo nadšene viacej ľudí. Mojim hlavným dôvodom je vypestovat v deťoch zdravé základy, aby sa v dospelosti mohli sústrediť na iné veci ako trápiť sa s dietami a nedaj bože s chorobami. Dakujem za to čo robíš, máš môj obdiv a verím, že neostaneme len pri tejto knižke.
Janka Mokošová

K UItrajedálničku dávame aj SKVELÉ BONUSY -  e-knihy v hodnote 14,90€ ZADARMO

V momentálnej akcii získaš - 5x PLAGÁTIKY ULTRAJEDÁLNIČKU + Tlačená kniha ULTRA NÁVOD a RECEPTY + Elektronické verzie predošlých kníh ULTRARECEPTY a ULTRANÁVOD

CELÝ BALÍK TERAZ OBSAHUJE:

5x KARTIČKA vo formáte A5 s príkladmi potravín a receptov v hodnote 5x6,99€= 34,95€

Samotný systém Ultrajedálničku je zostavný z piatich prehľadných kartičiek, ktoré spolu tvoria jeden "plagát".  Vieš si ich umiestniť do kuchyne napr. na chladničku vo forme magnetiek alebo na špajzu vo forme viac krát prelepovateľnej fólie. Vďaka nim máš svojho "výživového poradcu" pri sebe 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

Kartičky obsahujú:

 • RAŇAJKY - príklady vhodných potravín a slané, sladké alebo tekuté recepty
 • OBEDY - príklady vhodný potravín a mäsité alebo bezmäsité príklady receptov
 • VEČERE - príklady vhodných potravín a mäsité alebo bezmäsité príklady receptov
 • SNACKY - príklady zdravého mlsania
 • ZOZNAM - najvýživnejších potravín rozdelených na sacharidy, tuky a bielkoviny. 

+

Tlačená kniha ULTRARECEPTY v hodnote 19,95€

Toto je návod, v ktorom ti vysvetlíme, ako čo najefektívnejšie používať Ultrajedálniček, ako sa zdravo stravovať, alebo ako nakupovať kvalitné a zdravé potraviny. Návod obsahuje aj zoznamy najzdravších potravín. 

Chceme ti uľahčiť varenie a prípravu jedál, preto sme sa rozhodli, že ku každému plagátu dostaneš tlačenú knihu ULTRARECEPTY. Táto kniha ti pomôže v príprave viac ako 42 rýchlych, chutných a jednoduchých jedál z Ultrajedálničku. Navyše si do nej vieš robiť vlastné poznámky a tak si vytvoriť úplne nové kombinácie zdravých jedál. Celý jedálniček si vieš prispôsobiť svojim potrebám 

+

EBOOKY ULTRANÁVOD + ULTRARECEPTY v hodnote 14,90€ (ZADARMO)

Keďže sme celý návod aj recepty dali do tlačenej podoby, tak ZADARMO od nás dostaneš aj predošlé verzie elektronických kníh - Ultranávod a Ultrarecepty. 

Elektronická verzia knihy obsahuje zoznam potravín, ktoré sa ťažšie zháňajú aj s konkrétnymi linkami, kde ich kúpiš. Navyše ich môžeš začať študovať ešte predtým ako ti príde jedálniček domov. 

Celková hodnota ULTRAJEDÁLNIČKU je 69,80€

LIMITOVANÝ ČAS MÁME AKCIU - celý balík ULTRAJEDÁLNIČEK + KNIHA ULTRARECEPTY a EBOOKY

od 37€

Pre koho je tento zdravý jedálniček určený?

 • Pre ľudí, ktorí chcú konečne schudnúť bezpečne, zdravo, ľahko a bez diét
 • Pre ženy, ktoré sa pokúšali schudnúť, ale vždy prišiel jojo efekt
 • Pre mužov, ktorí potrebujú zhodiť z brucha
 • Pre športovcov, ktorým záleží na kvalitnej strave
 • Pre rodičov, ktorým záleží na stravovaní celej rodiny
 • Pre všetkých ľudí, ktorí chcú jesť zdravo
 • Pre ľudí, ktorí sa nevyznajú v zdravej strave a nechce sa mi učiť nudnú teóriu
 • Pre tých, ktorí nechcú dodržiavať striktné jedálničky.
 • Pre mäsožrútov aj pre vegetariánov

Celková hodnota ULTRAJEDÁLNIČKU je 69,80€

LIMITOVANÝ ČAS MÁME AKCIU - celý balík ULTRAJEDÁLNIČEK + KNIHA ULTRARECEPTY a EBOOKY

AKCIA - celý balík ULTRAJEDÁLNIČEK + KNIHA ULTRARECEPTY a EBOOKY

od 37€

Ultrajedálniček ti garantuje 100% spokojnosť

Sme presvedčení o tom, že ULTRAJEDÁLNIČEK je natoľko skvelý, že každý, kto si kúpi si ho hneď obľúbi. Okrem toho sme si istí, že maximálne zlepší tvoje stravovanie za minimum energie. 

Preto na ULTRAJEDÁLNIČEK dávame 21 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Počas najbližších troch týždňov ho môžeš skúšať, používať, aplikovať, variť a jesť podľa nášho návodu. Ak by si zistil/a, že to nie je pre teba alebo že ti neprináša žiadnu hodnotu, pokojne nám napíš email a my ti ihneď vrátime plnú sumu. 

Celková hodnota ULTRAJEDÁLNIČKU je 69,80€

LIMITOVANÝ ČAS MÁME AKCIU - celý balík ULTRAJEDÁLNIČEK + KNIHA ULTRARECEPTY a EBOOKY

od 37€

Čo si myslia o Ultrajedálničku ľudia, ktorí ho vyskúšali?
Ahoj Michal:) od momentu, keď som priniesla domov ultrajedalničej zo Štrbského Plesa z Run fon Fan, kde sme sa prvý raz stretli, sa moja váha upravila o mínus cca 3 až4 kg. Som zastabbilizovaná na 71-72kg, keď makám teším sa aj zo 70,2 kg!:). Jedálniček visí na chladničke . Tento nový spôsob stravovania mi 100% vyhovuje.
Mária Simonidesová
Výborné a veľmi prehľadné. Ultrajedálniček mi pomíha sa presne zorientovať, v ktorých potravinách sú sacharidy, tuky a bielkoviny.
Tomáš Hruška
Ahoj Michal. ULTRAJEDÁLNIČEK je úplne fantastický. Máme ho na chladničke, robím podľa neho nákupný zoznam aj pripravujem jedlo. Najskôr som sa začala stravovať sama podľa ultrajedálnička a po dvoch dňoch už sa pridala celá moja rodinka, tak teraz papáme všetci zdravo a veľmi nám chutí jedlo pripravené podľa ultrareceptov. Ja by som uvítala, ak by sa ultrarecepty ešte rozšírili a bolo ich viac. Pekný deň. Andrea
Andrea Bačová

Celková hodnota ULTRAJEDÁLNIČKU je 69,80€

LIMITOVANÝ ČAS MÁME AKCIU - celý balík ULTRAJEDÁLNIČEK + KNIHA ULTRARECEPTY a EBOOKY

Od 37€

O Ultrajedálničku sa pýtate aj toto

Ja už sa zdravo stravujem, pomôže mi to vôbec?

Áno pomôže. Pretože nie vždy máme na pamäti všetky tie suroviny, ktoré môžme využívať, nie vždy ich kupujeme, ideme v nejakom cykle a niektoré suroviny vynechávame. Tým, že to máš na chladničke, že okolo toho chodíš, tým, že sa na to pozeráš, tým sa ti viac dostávajú tie veci do povedomia. Začneš to viac striedať a bude to viac výživnejšie.

Nie je 34,95€ veľa za plagátiky?

Pozor, to nie sú len obyčajné magnetky a kartičky. Je to stravovací systém a výživový poradca. Keď ti kartičky vydržia rok na chladničke (sú vyrobené tak, že tam vydržia aj 4 roky). Aj keby ti vydržali len rok, tak to vychádza necelých desať centov na deň. Je to veľa za výživového poradcu, ktorý ti pomáha a je k dispozícií 24 hodín denne 7 dní v týždni? Určite nie.

A čo keď tam budú drahé suroviny?

Keď chceš jesť zdravšie, nemôžeš mať kvalitu za nízku cenu väčšinou, to nejde dokopy. Niektoré suroviny sú trošku drahšie. Ak je to momentálne pre teba drahé, sú tam aj lacnejšie suroviny. Môžeš tie drahšie nahradíť lacnejšími. Je to úplne jednoduché.

Nie je to jeden z tých jedálničkov, kde polku surovín nebudem ani poznať?

Myslím, že nie. Ale, ak by si niečo nevedel/a, tak máš linky na obchody kde to kúpiš.

Plánujete robiť niečo aj pre vegetariánov?

Vrámci Ultrajedálničku sme mysleli aj na vegetariánov, preto obedy a večere sú rozdelené na mäsové a nemäsové 🙂 čiže dá sa vybrať. Problém môžu mať skôr vegáni, ale aj tí by si vedeli nakombinovať jedlá vďaka kartičke s prehľadným zoznamom potravín a živín.

Je to plagát, alebo plagát a kniha?

Je to plagát + tlačená kniha s návodom a odporúčanými receptami. Ako bonus dostávaš predošlé verzie ebookov. Plagát je základ, ktorý dáš na chladničku a v knihe máš presne popísané recepty a návod ako čo najlepšie používať celý systém.

Prečo píšeš cenu od 37€?

Pripravili sme pre Teba dve verzie. Obsahovo sú rovnaké. V lacnejšej verzii máš špeciálny viacnásobne nalepovací papier. V drahšej dostaneš priamo magnety s vysokokvalitnou potlačou, ktoré si dáš na chladničku.

Celková hodnota ULTRAJEDÁLNIČKU je 69,80€

LIMITOVANÝ ČAS MÁME AKCIU - celý balík ULTRAJEDÁLNIČEK + KNIHA ULTRARECEPTY a EBOOKY

od 37€