KONTAKT

Spoj sa so mnou

Kontaktovať ma môžeš aj cez tento formulár

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov

E-mail

michal@michalpataky.com

Pôsobisko

Momentálne pôsobím vo vlastnom fitku FORCE8 na Jašíkovej 22 v Bratislave

Facebook

https://www.facebook.com/michalpatakycom/

YouTube kanál

https://www.youtube.com/channel/UCDCC0u3tfbKxCBcNRxJp8gw

Fakturačné údaje

Ultra tréning, s. r. o., Martinčekova 12, 821 09, Bratislava, IČO: 52932621

Moje meno je Michal Pataky a som tvorca Ultra tréningového systému, ktorý pomáha ľuďom sa veľmi jednoducho dostať do formy, schudnúť a zlepšiť kondíciu. Mojim cieľom je inšpirovať 1 000 000 slovákov a pomôcť im žiť skutočne zdravým životným štýlom.

Viac o mne nájdeš TU >>>

Povedali o Michalovi

Ďakujem za email, veľmi si to cenním čo robíš pre ludí. Ja som niekedy chcel byť taký ako ty, lenže potom som začal pracovať a celkovo som zlenivel z práce. Prajem ti veľa úspechu, štastia a hlavne ťa chcem podporiť v tejto aktivite - len tak dalej, meníš ľudom životy.
Kazimír
Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.
Michal ŠirokýŠéf marketingu Rigips, bežec

Najnovšie články

7 TRANSFORMAČNÝCH DNÍ, vďaka ktorým začneš páliť prebytočný tuk, budovať krajšiu postavu a meniť svoj doterajší životný štýl!

Vstúp ZADARMO do Výzvy 7 dní na 100% a počas najbližšieho týždňa získaj moje najlepšie know-how o strate tuku, zdravom stravovaní a vybudovaní perfektnej kondície. Klikni dole na tlačítko a vstúp ešte dnes ZADARMO.