7 TRANSFORMAČNÝCH DNÍ, vďaka ktorým začneš páliť prebytočný tuk, budovať krajšiu postavu a meniť svoj doterajší životný štýl!

Vstúp ZADARMO do Výzvy 7 dní na 100% a počas najbližšieho týždňa získaj moje najlepšie know-how o strate tuku, zdravom stravovaní a vybudovaní perfektnej kondície. Klikni dole na tlačítko a vstúp ešte dnes ZADARMO.

Vstúpiť do výzvy už dnes!

O MICHALOVI

Rozpoviem ti môj krátky príbeh, ktorý ťa verím že inšpiruje alebo sa len dozvieš viac o človeku, ktorého stránku práve čítaš.

Moje meno je Michal Pataky a som zakladateľom internetového obchodu protrening.sk, propagátorom zdravého životného štýlu, trénerom, podnikateľom, rekreačným športovcom, blogerom a človekom, ktorý raz zmení celé Slovensko.

Svoje umelecké plátno som začal malovať pár mesiacov po revolúcii v Bratislave, kedy sa narodil malý Miško (neznášam toto prirovnanie 🙂 ) Počas detstva som si vybudoval veľmi pozitívny vzťah k športu a pohybu. Dlhé roky som hrával futbal, trochu hokejbal, bicykloval, korčuloval a bavili ma všetky možné pohybové aktivity. Nikdy som síce nebol nejaký extrémne talentovaný športovec. Vždy som bol skôr dríč a hardworker. Všetko som si odmakal a musel vybojovať.

Tieto vlastnosti mi ostali až doteraz. Stále som pracovitý, cieľavedomý a disciplinovaný. To sú asi najdôležitejšie vlastnosti, ktoré ma v živote šport naučil. Vždy si musím všetko odmakať a vydrieť. Možno aj preto teraz podnikám a nehodlám sa zamestnať 🙂

Po skončení 8-ročného gymnázia, na ktorom som patril vždy medzi ten priemer - čiže typický trojkár, moje kroky viedli až na Fakultu telesnej výchovy a športu. Tu som získal aj svoj magisterský titul a najvyššiu trénersku kvalifikáciu. Popri vysokej škole som sa zamestnal ako brigádnik v jednom, vtedy z najväčších, športových obchodov v Gigašporte. Tu som často patril medzi tých najlepších predajcov, pretože ma bavilo radiť ľuďom s výberom vhodných športových vecí a kombinovať to s mojimi vedomosťami o tréningu. Neskôr som pracoval v jednom bratislavskom bežeckom obchode a eventovej agentúre. Popri tom som sa stále venoval, aj venujem, trénovaniu rôznych ľudí.

Osobná transformácia ...

Myslím si, že to bol ďalší dielik v mojej skladačke, ktorý ma dostala tam kde som teraz a tam kam smerujem. Dávalo mi zmysel kombinovať predaj a vedomosti o tréningu spolu s trénerskou praxou. Preto som sa v roku 2013 rozhodol založiť si svoje vlastné podnikanie a vlastný obchod. Presne taký, aký na Slovensku chýbal. Založil som PROTRENING.SK.

Rok 2013 bol zrejme zlomový v mojom živote, keďže som sa začal venovať osobnému rozvoju a vzdelávaniu sa nie len po profesíjnej stránke ako tréner, ale aj po ľudskej. Táto moja osobná transformácia sa premietla do spomínaného podnikania a do obrovskej zmeny, ktorá nastala.

Odvtedy som našiel nový zmysel života a novú cestu. Touto cestou je pomáhanie ľuďom s výberom kvalitných športových a tréningových pomôcok, pomoc s ich kondíciou, ale najmä budovanie prosperujúcej firmy s pridanou hodnotou pre športovcov a všetkých ostatných ľudí.

Ako sa hovorí, cesta je cieľ a ja som svoju životnú cestu našiel práve v podnikaní, ktorému sa chcem venovať do konca života.

Učím sa od najlepších

Získal som tieto certifikáty 

  Mohol si ma vidieť v:

Reportáž TV Markíza o behu

Pozrieť
Michal Pataky

Moje meno je Michal Pataky a som zakladateľom internetového obchodu protrening.sk, podnikateľom, propagátorom zdravého životného štýlu, trénerom, rekreačným športovcom, blogerom a človekom, ktorý raz zmení celé Slovensko.

Viac o mne nájdeš TU >>>

Michal je spoluautorom tejto knihy

Povedali o Michalovi

Ďakujem za email, veľmi si to cenním čo robíš pre ludí. Ja som niekedy chcel byť taký ako ty, lenže potom som začal pracovať a celkovo som zlenivel z práce. Prajem ti veľa úspechu, štastia a hlavne ťa chcem podporiť v tejto aktivite - len tak dalej, meníš ľudom životy.

Kazimír

Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.

Michal ŠirokýŠéf marketingu Rigips, bežec

Najnovšie články

7 TRANSFORMAČNÝCH DNÍ, vďaka ktorým začneš páliť prebytočný tuk, budovať krajšiu postavu a meniť svoj doterajší životný štýl!

Vstúp ZADARMO do Výzvy 7 dní na 100% a počas najbližšieho týždňa získaj moje najlepšie know-how o strate tuku, zdravom stravovaní a vybudovaní perfektnej kondície. Klikni dole na tlačítko a vstúp ešte dnes ZADARMO.

Vstúpiť do výzvy už dnes!