ODPORÚČAM a SPOLUPRACUJEM

Spolupracujem s ...

profy

... fyzioterapeutickou klinikou PROFY.SK. Som zástancom toho, že tréneri a fyzioterapeuti musia spolupracovať, aby dokázali zabezpečiť každému človeku optimálny výkon, pohyb bez bolestí a pevné zdravie. Preto som nadviazal spoluprácu práve s PROFY, kde robia naozaj skvelú prácu vedia pomôcť takmer každému s jeho problémom. Vďaka tejto spolupráci dokážeš čerpať v profy zľavu 10% na fyzio služby. Zľavu získaš TU >>>

Produkty, ktoré odporúčam.

Vylepšené potraviny pre aktívnych ľudí, také je motto môjho kamaráta Dušana Plichtu. Jeho značku Powerlogy môžem na 100% odporučiť, sám zvyknem piť jeho kávičku alebo si pochutnávam na iných maškrtách ako napr. kokosový olej, mandľové maslo alebo MCT olej. 

Wild and Coco predstavujú špičový rad produktov na podporu vášho mikrobiómu. Nájdete u nich široký výber fermentovaných potravín ako kokosové jogurty, kefíry a pod. Ich produkty som si veľmi obľúbil. Ako bonus môžete využiť zľavový kód: ultra, vďaka ktorému dostanete k prvej objednávke jogurt zadarmo.  

Avita je slovenská značka doplnkov výživy, ktorá má veľké množstvo medzinárodných certifikátov. Ich produkty pravidelne užívam aj ja. Obľúbil som si najmä lipozomálne doplnky výživy (viac info TU), ale aj Ashwagandhu, o ktorej si môžeš prečítať aj článok TU. Na svoj nákup môžeš získať okamžite zľavu 15% ak v košíku zadáš zľavový kód ULTRA

Odporúčam ti prečítať tieto knihy.

Kniha ZDRAVÉ RÝCHLOVKY, do ktorej som prispel receptami aj ja. Nájdeš v nej veľkú dávku zdravých a hlavne extra rýchlych receptov, ktoré bežný človek zvládne pripraviť do 30 min. Celú knihu zostavili ľudia, ktorí sú spojení so zdravou stravou. Dávka inšpirácie čaká na teba. 

\"banner-125x125-250x250-.jpg\"

Martin Chudý je vynikajúci špecialista na zdravú výživu a ketogénne stravovanie. Napísal skvelú knihu Výživné sacharidové recepty, z ktorej som sa aj ja učil. Recenziu na túto knihu si prečítaj TU >>>. Táto kniha je plná skvelých rád a obsahuje kopec vedomostí o sacharidoch, ktoré sú v dnešnej dobe často diskutovanou témou. Každý kto sa zaujíma o stravovanie by si ju mal prečítať. 

 

\"300x300.jpg\"

Kniha plná chutných a zdravých receptov. Zostavili ju dve moje kamarátky Daniela Rau a Janka Šimkovičová, s ktorými spolupracujem. Z knihy mi najviac chutia flapjacky a kakaová pomazánka z avokáda. Často si zvyknem spraviť niektorý z receptov a musím povedať, že sú naozaj chutné.

 

\"banner-fitness-kucharka-300x250px.jpg\"

Séria kníh Z fitka do kuchyne je ďalšia inšpirácia plná receptov. Toto je dielo mojich kamarátov Peťa a Lucie, ktorí majú spoločný projekt fitshaker. Nájdeš tu rôzne recepty, či už na obed alebo večeru. Taktiež majú knihu Z fitka do kuchyne 3, kde sa venujú zdravému mlsaniu. 

Moje meno je Michal Pataky a som tvorca Ultra tréningového systému, ktorý pomáha ľuďom sa veľmi jednoducho dostať do formy, schudnúť a zlepšiť kondíciu. Mojim cieľom je inšpirovať 1 000 000 slovákov a pomôcť im žiť skutočne zdravým životným štýlom.

Viac o mne nájdeš TU >>>

Povedali o Michalovi

Ďakujem za email, veľmi si to cenním čo robíš pre ludí. Ja som niekedy chcel byť taký ako ty, lenže potom som začal pracovať a celkovo som zlenivel z práce. Prajem ti veľa úspechu, štastia a hlavne ťa chcem podporiť v tejto aktivite - len tak dalej, meníš ľudom životy.
Kazimír
Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.
Michal ŠirokýŠéf marketingu Rigips, bežec

Najnovšie články