Osobný kondičný tréning je jednoduchá a efektívna cesta ku skvelej kondícii.

Správny pohyb, cvičenie a tréning dokáže mnoho vyriešiť. Či už potrebuješ schudnúť, spevniť alebo zlepšiť výkon, si tu správne.

Daj sa dokopy s zlepši svoju kondičku vďaka osobným kondičným tréningom

Všetci vieme, že sa musíme hýbať, cvičiť alebo trénovať. Avšak dôležité je cvičiť správne, dodržiavať techniku a zároveň metodiku tréningu, tak aby ťa každý tréning posúval vpred. 

Vďaka našim spoločným tréningom budeš: 

 • Zvýšovať svoju kondíciu a výkonnosť
  Telesná kondícia v dnešnej dobe veľmi upadá. Ja ti pomôžem efektívne zlepšovať všetky tvoje pohybové schopnosti, či už budeš potrebovať nabrať silu alebo zlepšiť vytrvalosť, všetkému sa budeme venovať postupne, tak aby si napredoval/a.
 • Formovať a zlepšovať postavu
  Estetika tela je príjemným benefitom, po ktorom každý z nás prirodzene túži. Vďaka pravidelnému cvičeniu bude tvoje telo vyzerať oveľa lepšie a ty sa budeš cítiť istejšie a sebavedomejšie.
 • Cvičiť správne a efektívne
  Technika cvičení je mimoriadne dôležitá. Vždy je dobré ak máš pri sebe niekoho, kto ti jasne vystvetlí ako správne cvičiť a na čo si dávať pozor. Pre mňa je technika a správne cvičenie mimoriadne dôležité.
 • Odstráňovať bolesti a problémy pohybového aparátu
  Tým, že svoje telo rozhýbeš a zároveň spevníš, tak dokážeš veľmi ľahko odstrániť rôzne bolesti alebo problémy s pohybovým aparátom. Ak ťa zvyknú pobolievať kríže, tak s najväčšou pravdepodobnosťou máš problém s držaním tela, ktorý budeme postupne odstraňovať.
 • Kompenzovať svoje psychické zaťaženie
  Aj ty máš veľa stresu, práce a psychického zaťaženia? Je to fenomén dnešnej doby, ktorý treba adekvátne kompenzovať a najlepšie pohybom. Pohyb zapája iné nervové dráhy, preto si pri tréningu psychicky oddýchneš.

Teraz môžeš moje viac ako 8 ročné skúsenosti v oblasti tréningu a cvičenia využiť vo svoj prospech. Dám ti celé svoje know-how a tým skrátim trápenie a neúspechy v cvičení, s ktorými  sa stretáva takmer každý. 

Čo si myslia moji zverenci o osobných a skupinových tréningoch?

V oblasti organizovania športových podujatí pre priateľov, verejnosť ale aj komerčné firmy pracujem už viac ako 10 rokov. Takmer 3 roky sa aktívne venujem aj v súkromí príprave zážitkových bežeckých aktivít pre ´bežných smrteľníkov´ a všetkých nadšencov v teniskách. Som rada, že som na tejto ceste za novými výzvami mala možnosť pred 3 rokmi stretnúť aj Michala. Z môjho pohľadu je Miško silná osobnosť, vyzná sa v tom, čo robí, neustále sa dovzdeláva a je to aj skvelý parťák - táto štvorkombinácia mu dáva pevný predpoklad k tomu, aby patril medzi tých najlepších v oblasti, ktorej sa venuje. Aj vďaka nemu napredujeme nielen ja, ale aj členovia mojej bežeckej ´crew´ @LunarRunners. Som živým príkladom toho, že ak sa chce a človek je zdravý, tak nič nie je nemožné: pred 3 rokmi som nezabehla 100 metrov (a to naozaj nefabulujem), môj prvý tréner by vám to potvrdil, dnes si v pohodička tempe zabehnem svojich obľúbených 21 km. Objavila som, že vytrvalostná cesta je môj cieľ a na jar sa chystám na prvý maratón, a kto iný, ako Miško ma bude koučovať 😉 Ak beháte, alebo robíte čokoľvek, robte to s nadšením! Miško a Tebe beží veľká vďaka za všetko! 😉 @Janica
Janka Čahojovámarketérka, zakladateľka Lunarruners
Pozerám sa spätne na tých skoro 10 mesiacov, čo s Michalom trénujem a pomáham mi znovunadobudnúť samu seba, principiálne stav, v akom som bola do 40-tky. A som nesmierne šťastná, že som išla do toho. Slová, ktoré hovoril na začiatku, že je rozumné chudnúť 1-2kg mesačne, že je potrebná vyvážená strava so zníženým obsahom cukrov a veľkým podielom zeleniny a rozumným podielom zdravých tukov spolu s vhodným naštartovaním metabolizmu boli pravdivé a fungujú. Pomohol mi zmeniť životný štýl, cvičenia boli vždy vyvážené a záťaž sa postupne rozumne zvyšovala. Vždy som odchádzala z tréningu spotená a „zničená“ ale na druhej strane vďaka backroll valcu a uvoľňovacím cvičeniam bez vážnej „svalovice“ a napodiv nabitá energiou. Je neuveriteľné, koľko toho viete o správnych a rôznorodých druhoch cvičenia s náradím, aj s vlastnou váhou. Okrem toho Ste určitým spôsobom aj psychológ a kamarát, ktorý vie povzbudiť a motivovať človeka ísť na tú „správnu“ hranicu svojich síl a neublížiť si. Verím, že spolu ešte dokážeme posunúť aj moje hranice a teším sa na ďalšie tréningy.
Dita Sirotovámajiteľka spol. WBI
Cením si naozaj individuálny prístup k mojim potrebám. Od prvého zmerania FMS až po posledný tréning bola naša spolupráca o tom, čo potrebujem ja a nie čo je práve "in". Páčila sa mi variácia cvikov, ktoré boli prispôsobené na jazdu na horskom bicykli, čo som pocítila v sile držania a straty bolesti v zápästí po dlhšej jazde teréne (okrem iného) Každý náš tréning nebol len o samotnom cvičení ale aj o humore, radách a samotnom dobrom pocite, že opäť viem ten výpad v tom TRX krajšie 🙂 🙂 🙂
Lucka Pešková
Lucia Pešková, triatlonpoisťovníctvo
Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.
Michal ŠirokýŠéf marketingu Rigips, bežec
Ahoj, len v skratke, ze dakujeme- mame novy osobacik so Shelby na 5km a v take tempo som zatial nedufala ani v najtajnejsom sne- 21:53min 4:22min/km- DAKUJEM ale makame dalej este to potrebujem stiahnut dole
Magda
Magdaléna Tulejová PodobnýBežkyňa

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pre koho sú vhodné osobné kondičné tréningy?

 • Pre ľudí so sedavým zamestnaním
 • Pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoju výkonnosť
 • Pre ľudí, ktorí majú problém schudnúť
 • Pre tých, ktorí sa chcú hýbať, cítiť sa lepšie a zdravšie
 • Pre tých, ktorí sa chcú naučiť správne cvičiť