Jednoduchá a efektívna cesta ku skvelej kondícii.

Správny pohyb, cvičenie a tréning dokáže vyriešiť všetky probémy.

Zlepši svoju kondičku a vzhľad vďaka osobným kondičným tréningom

Tréning a pravidelné cvičenie je dôležité pre správny chod organizmu.

Ale nie vždy cvičíš správne.

Veľmi často sa deje, že rôzne typy cvikov cvičíš nesprávne a to spôsobuje problémy so zdravím a takto nikdy neuvidíš túžený výsledok.

Kvôli tomuto bude trpieť nielen vaše telo ale aj sebavedomie.

Mám pre teba riešenie.

Tréningy s Osobným Kondičným Trénerom.

Tieto tréningy ti pomôžu cvičiť správne, dodržiavať správnu techinku cvikov.

Všetky tréningy budú nastavené tak aby boli náročné ale aby si ich aj zvládol.

Každý jeden tréning ťa posunie bližšie k túženému výsledku.

ČO TI POMÔŽEM DOSIAHNUŤ:

 • Zvyšovať kondíciu a výkonnosť
  Telesná kondícia v dnešnej dobe veľmi upadá. Ja ti pomôžem efektívne zlepšovať všetky tvoje pohybové schopnosti, či už budeš potrebovať nabrať silu alebo zlepšiť vytrvalosť, všetkému sa budeme venovať postupne, tak aby si napredoval/a.
 • Formovať postavu
  Estetika tela je príjemným benefitom, po ktorom každý túži. Vďaka pravidelnému cvičeniu bude tvoje telo vyzerať oveľa lepšie a ty sa budeš cítiť istejšie a sebavedomejšie.
 • Cvičiť správne a efektívne
  Technika cvičení je mimoriadne dôležitá. Vždy je dobré ak máš pri sebe niekoho, kto ti jasne vystvetlí ako správne cvičiť a na čo si dávať pozor. Pre mňa je technika a správneho cvičenia mimoriadne dôležitá nato aby si dosiahol vytúžené výsledky.
 • Odstránenie bolesti pri pohybe
  Tým, že svoje telo rozhýbeš a zároveň spevníš, tak dokážeš veľmi ľahko odstrániť rôzne bolesti alebo problémy s pohybovým aparátom. Ak ťa zvyknú pobolievať kríže, tak máš problém s držaním tela, ktorý postupne odstránime.
 • Úľava od stresu
  Aj ty máš veľa stresu, práce a psychického zaťaženia? Je to fenomén dnešnej doby, ktorý treba adekvátne kompenzovať. Najlepší spôsob kompenzácie je 'POHYB'. Správne mierený pohyb zapája iné nervové dráhy, preto si pri tréningu psychicky oddýchneš.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Teraz môžeš moje viac ako 11 ročné skúsenosti v oblasti tréningu a cvičenia využiť vo svoj prospech.

Dám ti celé svoje know-how a tým skrátim trápenie a neúspechy v cvičení, s ktorými  sa stretávaš.

Už sa nebudeš musieť trápiť čo budeš cvičiť v daný deň alebo týždeň, toto všetko vyriešim za teba.

Tebe stačí len prísť na tréning a spoločne vypracujeme tvoje vysnívané telo.

AK MI NEVERÍŠ, TAK SI PREČÍTAJ ČO O MNE HOVORIA MOJI KLIENTI...

S Michalom trénujem a pomáham mi znovunadobudnúť samu seba, principiálne stav, v akom som bola do 40-tky. A som nesmierne šťastná, že som išla do toho. Slová, ktoré hovoril na začiatku, že je rozumné chudnúť 1-2kg mesačne, že je potrebná vyvážená strava s vhodným naštartovaním metabolizmu boli pravdivé a fungujú. Pomohol mi zmeniť životný štýl, cvičenia boli vždy vyvážené a záťaž sa postupne rozumne zvyšovala. Vždy som odchádzala z tréningu spotená a „zničená“ ale bez vážnej „svalovice“ a napodiv nabitá energiou. Je neuveriteľné, koľko toho vie. Okrem toho je určitým spôsobom aj psychológ a kamarát, ktorý vie povzbudiť a motivovať človeka ísť na tú „správnu“ hranicu svojich síl a neublížiť si. Verím, že spolu ešte dokážeme posunúť aj moje hranice.
Dita Sirotovámajiteľka spol. WBI
Cením si naozaj individuálny prístup k mojim potrebám. Od prvého zmerania FMS až po posledný tréning bola naša spolupráca o tom, čo potrebujem ja a nie čo je práve "in". Páčila sa mi variácia cvikov, ktoré boli prispôsobené na jazdu na horskom bicykli, čo som pocítila v sile držania a straty bolesti v zápästí po dlhšej jazde teréne (okrem iného) Každý náš tréning nebol len o samotnom cvičení ale aj o humore, radách a samotnom dobrom pocite, že opäť viem ten výpad v tom TRX krajšie 🙂 🙂 🙂
Lucka Pešková
Lucia Pešková, triatlonpoisťovníctvo
Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.
Michal ŠirokýŠéf marketingu Rigips, bežec
Z môjho pohľadu je Miško silná osobnosť, vyzná sa v tom, čo robí, neustále sa dovzdeláva a je to aj skvelý parťák - táto štvorkombinácia mu dáva pevný predpoklad k tomu, aby patril medzi tých najlepších v oblasti, ktorej sa venuje. Aj vďaka nemu napredujeme nielen ja, ale aj členovia mojej bežeckej ´crew´ @LunarRunners. Som živým príkladom toho, že ak sa chce a človek je zdravý, tak nič nie je nemožné: pred 3 rokmi som nezabehla 100 metrov, dnes si v pohodička tempe zabehnem svojich obľúbených 21 km. Objavila som, že vytrvalostná cesta je môj cieľ a na jar sa chystám na prvý maratón, a kto iný, ako Miško ma bude koučovať 😉 Ak beháte, alebo robíte čokoľvek, robte to s nadšením! Miško a Tebe beží veľká vďaka za všetko! 😉
Janka Čahojovámarketérka, zakladateľka Lunarruners
Ahoj, len v skratke, ze dakujeme- mame novy osobacik so Shelby na 5km a v take tempo som zatial nedufala ani v najtajnejsom sne- 21:53min 4:22min/km- DAKUJEM ale makame dalej este to potrebujem stiahnut dole
Magda
Magdaléna Tulejová PodobnýBežkyňa

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
FMS diagnostika pohybu Feri

Pre koho sú vhodné osobné kondičné tréningy?

 • Pre tých, ktorí sa chcú hýbať, cítiť sa lepšie a zdravšie
 • Pre športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoju výkonnosť
 • Pre tých, ktorí sa chcú naučiť správne cvičiť
 • Pre ľudí, ktorí majú problém schudnúť
 • Pre ľudí so sedavým zamestnaním