Najlepšie videa o cvikoch a cviceni 2017

Najlepšie videá o cvikoch a cvičení 2017

Pozrel som sa spätne na videá o cvičení, ktoré ste najviac pozerali počas roku 2017 a zostavil rebríček TOP 5.

Najlepšie video podľa počtu zhliadnutí bol „plank“

12 786 pozretí malo toto video, kde spolu s mojim veľmi dobrým kamarátom Tommym Povajeanom vysvetľujeme ako robiť toto cvičenie, ktoré sa bežne používa, ale častokrát vidíme nesprávne prevedenie. Ak robíš plank správne, môžeš z neho benefitovať. Avšak pri nesprávnej technike strácaš jeho výhody a môžeš preťažovať neprávne svaly.

9952 krát ste si pozreli video o drepoch

O drepe sa hovorí, že je kráľom všetkých ostatných cvikov, jeho benefity a techniku si skontroluj v našom videu, v ktorom ste „napozerali“ neuveriteľných 20 720 minút, čo je 14 dní a 9 hodín. Drepy sú skvelé cvičenie na stehná a zadok. Vrámci prevencie pred zraneniami je vhodné si zafixovať správnu techniku drepov. Dodržuj hlavné zásady, o ktorých hovorím vo videu a tvoje drepy budú správne. Predtým, ako sa vrhneš na činky alebo ťažšie varianty sa nauč ako drepovať správne.

3. miesto získali športové slúchadlá JBL inspire 500 unboxing video

Tieto sluchadlá som testoval vrámci recenzie pre cvičte.sk – článok si môžeš prečítať TU: http://www.cvicte.sk/cvicte-sk/jbl-inspire-500-na-beh-aj-na-pracu Toto video malo až 8410

zhliadnutí v minulom roku. Ak zvažujete kúpu bluetooth slúchadiel, ktoré majú multifunkčné použitie, zaraďte do výberu aj tieoto JBL. Po testovaní som z nich mal veľmi dobrý dojem. Viac sa dozvieš vo videu.

Z kategórie cvikov ste hojne pozerali aj výpady

Výpady sú jedno zo základných silových cvičení na nohy. Zrejme veľa ľudí neovláda správnu techniku. Preto som k tomuto cvičeniu natočil video, ktoré malo v roku 2017 až 2 981 zhliadnutí.  Vo videu si môžeš pozrieť  kľúčové body kvalitnej techniky a zlepšiť tak toto mimoriadne dobré cvičenie.

Piate miesto obsadili cviky s jednoručkami

Do TOP 5 za rok 2017 sa na našom YT kanály zaradili aj cviky s jednoručkami. 2483 krát ste sa dozvedeli o šiestich cvikoch, ktoré zlepšia vašu postavu, vybudujú silu alebo spália tuk. Všetky cvičenia z videa vieš robiť doma alebo vo svojej posilke. Jednoručné činky sú skvelou pomôckou na cviky na triceps, biceps, chrbát, nohy a ako uvidíš vo videu, tak na komplet celé telo od hlavy až po päty.

10 rýchlych a efektívnych odporúčaní
pre úspešných ľudí v kariére či biznise, ktorí sa chcú IHNEĎ lepšie cítiť a ešte lepšie vyzerať

( ... za ktoré mi klienti platia tisíce v mojich prémiových tréningových programoch)

Pripravili sme pre teba praktické PDF  so zoznamom najdôležitejších rád a tipov, ktoré som rokmi overil prácou s desiatkami až stovkami klientov, z ktorých väčšina schudla 3 - 10 kg za tri mesiace.

Tieto rady môžeš ihneď aplikovať do svojho života čo ti pomôže vyzerať a cítiť sa lepšie, schudnúť, mať viac energie a lepšiu kondíciu.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.