Hľadáš diár na rok 2017? Vďaka týmto tipom budeš oveľa úspešnejším.

Pomaly, ale isto vbiehame do cieľovej rovinky roku 2016. Vybral som pre teba 4 skvelé tipy na diáre, ktoré ti pomôžu vyťažiť z najbližšieho roku maximum a dosiahnuť ciele, nech už sú akékoľvek.

Začneme hneď s diárom so športovou tématikou.

FITNESS DIÁR 2017.

Táto pecka z dielne mojich priateľov z fitshakeru určená hlavne pre baby, ťa motivuje, nakopne k pohybu, zdravej strave ale aj k sebarozvoju. Dokonca v nej nájdeš aj môj článok, preto tento diár odporúčam. Je určený najmä pre ženy, ktoré majú vysoké ambície v zdokonaľovaní svojho tela. Nezálieží vôbec, či si začiatočníčka, ktorá chce len schudnúť alebo si už skúsená športovkyňa, tento diár využijete rovnako.

Celú recenziu som spísal v tomto článku, prečítaj si ho a dozvieš sa viac o tomto skvelom pomocníkovi.

Fitness diár je dostupný po kliknutí na obrázok 🙂
banner2.png

Pozri si Fitness diár aj zvnútra

 SELFMANAGER 2017 – Tommy Povajean

Diár od môjho dobrého kamaráta a skvelého bystrického trénera Tommyho Povajeana je kombináciou diáru pre motiváciu a osobný, ale aj telesný rozvoj. Je určený pre ľudí, ktorí chcú máť zdravé, silné a zdatné telo a svoju myseľ budú používať ako nástroj za vlastným naplnením. Tommy je veľmi inteligentný človek, ktorý má na svoj vek veľmi veľa naštudované a je ďaleko inde pred našimi rovestníkmi. A to sa odzrkadlilo aj na jeho diáry. Neobsahuje žiadne zbytočnosti a nepotrebné veci, nájdeš v ňom kopec užitočných rád, ako sa prepracovať k svojim cieľom, ale aj ako ovládať stres či hnev. Každým dňom ťa bude motivovať na sebe makať a posúvať ťa schod po schode tam kam chceš.

Tento SELFMANAGER nájdeš na Tommyho stránke TU >>>

Pozri si SELFMANAGER zvnútra

MOTIVAČNÝ DIÁR od I can academy

 Motivácia a pozitívna energia je to, čo srší z diára od I can academy, ktorú založil môj kamarát Michal Hrehuš. Nie je to prvý diár, ktorý vytvorili a je to vidno. Viackrát som si ho pozrel a keby som nemal už ten svoj veľmi by som zvažoval jeho kúpu. Myslím, že vďaka tomuto diáru dosiahneš svoje ciele, či už športové alebo osobnostné, či finančné. Nech je tvojim cieľom pre tento rok hocičo, tak motivačný diár ti pomôže ho dosiahnuť vďaka zvykom a úloham, ku ktorým ťa vedie na dennodennej báze.

DIÁR ÚSPECHU R.A.D. – Akadémia Andyho Winsona

Osobne budem tento rok využívať práve Diár úspechu od Andyho, ktorí som si kúpil na poslednom seminári. Myslím si, že je pre mňa najvhodnejší, ale sám som zvedavý ako mi pôjde jeho využívanie. Doteraz som kombinoval viaceré „zariadenia“ ako mobil na zapisovanie stretnutí a udalostí, nástenku vízií, aplikácie do mobilu atď.

Tento diár by mi mal pomôcť mať všetko podstatné na jednom mieste a teda, denné úlohy a stretnutia, sledovanie príjmov a výdajov, osobné ciele pre rok 2017 a mnoho ďalšieho. Čo ma najviac teší je, že by mi mal pomôcť s dokončovaním úloh s čím mávam občas problém, to sa priznávam. V čase keď píšem tento článok je stále december, ale už som si začal značiť prvé veci do tohto diáru. Musím si na neho trochu zvyknúť.

Diár úspechu od Andyho Winsona je dostupný na Martinuse TU >>>

Pozri si tento diár zvnútra:

Ktorý diár na rok 2017 si vyberiš ty?

Nech si už vyberieš hociktorý myslím, že každý z nich ti bude nápomocný a posunie ťa na úplne inú úroveň. Niektoré časti majú spoločné, ale každý je svojský a špecifický a každý ti dá niečo iné. Vyber si ten, ktorý ti najviac vyhovuje a ktorý ti bude najlepšie sedieť.

Prajem ti mimoriadne úspešný rok 2017, nech je najlepší v tvojom živote aj vďaka niektorému z týchto diárov 🙂

10 rýchlych a efektívnych odporúčaní
pre úspešných ľudí v kariére či biznise, ktorí sa chcú IHNEĎ lepšie cítiť a ešte lepšie vyzerať

( ... za ktoré mi klienti platia tisíce v mojich prémiových tréningových programoch)

Pripravili sme pre teba praktické PDF  so zoznamom najdôležitejších rád a tipov, ktoré som rokmi overil prácou s desiatkami až stovkami klientov, z ktorých väčšina schudla 3 - 10 kg za tri mesiace.

Tieto rady môžeš ihneď aplikovať do svojho života čo ti pomôže vyzerať a cítiť sa lepšie, schudnúť, mať viac energie a lepšiu kondíciu.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.