Nabitá kuchárka

Aká je kniha Nabitá kuchárka s mojími receptami?

Po minulej, veľmi úspešnej recenzii na knihu Zdravé rýchlovky, som sa rozhodol napísať ďalšiu, verím že rovnako úspešnú recenziu na knihu Nabitá kuchárka, kde som opäť prispel nie len svojimi receptami, ale aj niečím múdrym 🙂 Kto ma sleduje, vie, že mojím snom je napísať raz vlastnú knihu a tieto „hosťovačky“ v receptových knižkách mi v tom pomáhajú.

Kniha Nabitá kuchárka je z edície FIT LEADER, súťaži ktorá oceňuje najlepších trénerov Slovenka a v ktorej som sa stal víťazom kategórie video. Tento rok sa súťaž opakuje a ja by som veľmi rád obhájil prvenstvo. Budem rád, ak mi dáš svoj hlas a spoločne tak pomôžeme všetkým dostať sa do správnej kondície a potom sa už tie šmakotinky z knihy Nabitá kuchárka budú omnoho lepšie vychutnávať 🙂

Čo všetko nájdeš v knihe Nabitá kuchárka?

Hlavne skvelé recepty! Veľmi preferujem takýto typ knižiek, kde máš dokonca presne uvedené výživové hodnoty,čas prípravy a počet porcií. To aby sme vedeli, či to budeme jesť sami, alebo sa aj podelíme 🙂 Čas prípravy ti zaberie v priemere 30 min a neurobíš až tak veľký neporiadok v kuchyni. Toto veľmi oceňuje moja priateľka 🙂

Väčšinu surovín nájdeš v našich potravinách. Sem tam na teba možno vyskočí niečo, čo nepoznáš, ako napr. tapioka, alebo si o tom nepočul. Všetko sa však dnes dá nájsť buď na internete, alebo v obchodoch zameraných na zdravé šmakotinky. Myslím si však, že pokiaľ sa zaujímaš a zdravú stravu a čítaš túto recenziu, budeš poznať suroviny z knihy Nabitá kuchárka.

Nabitá kuchárka

 

Môžeš si pochutnať na:

 • 70tich nabitých receptoch zo surovín, ktoré sú bežne dostupné
 • 13tich nabitých raňajkách, ktoré potešia nie len milovníkov sladkého
 • 16tich nabitých obedoch, pre všežravcov, ale aj iné výživové smery, nájde sa tam skutočne každý
 • 16tich receptoch pre nabité večere, ktoré sú nie len chutné, ale aj výživné a dobre sa po nich zaspáva 🙂
 • Nabitých dezertoch, snackoch a nápojoch, po ktorých ostanú len prázdne, až priam vylízané taniere a poháre
 • Každý recept je označený výživovými hodnotami, časom prípravy a počtom porcií, čo ja veľmi oceňujem, hlavne tie výživové hodnoty
 • Ako bonus 2 skvelé a veľmi hodnotné e-knihy

Akými receptami som prispel? Predsa tými najlepšími 🙂

V Nabitej kuchárke nájdeš aj rozhovori s autormi

Aj tento krát je kniha obohatená o know how jej autorov. Ako oni sami pristupujú nie len k jedlu, ale sami k sebe, ku svojím rodinám a najbližším. Sú tam ich „životné“ príbehy a poslania, prečo robia to čo robia. Prečo sa rozhodli zdravo stravovať a čo nové im to do života prinieslo a hlavne, ako im ho zmenilo. 

Kto všetko prispel do Nabitej kuchárky?

Do Nabitej kuchárky prispeli všetci tréneri, ktorý sa aktívne zúčastnili súťaže FIT LEADER, kniha je výsledkom práve tejto súťaže.  S láskou tam prispeli aj pre mňa veľmi inšpirujúci ľudia, napr.:

 • Dušan Plichta z Powerlogy
 • Maroš Molnár z molfit.sk, ktorého poznáte z Extrémnych premien
 • Rado Cabúk z realfit.sk
 • Michal Páleník, ktorého tiež poznáte z Extrémnych premien
 • Peťa Fašungová, Dominika Kid Kovács, Monika Ludasová,  Adriana Špronglová a mnoho iných

Som veľmi rád, že stále sú ľudia, ktorým záleží aj na ostatných a rozhodli sa šíriť „osvetu“ zdravého životného štýlu. Som veľmi rád, za možnosť byť súčasťou tejto skvelej knihy a prispieť tak svojím kúskom pre zdravší život Slovákov. Som veľmi rád, že kniha sa dostane do správnych rúk a naučí zdravo sa stravovať nie len dospelákov, teenegerov, ale aj rodičov, ktorý to zas naučia svoje deti a tak verím, že raz zmeníme tento náš „svet“.

V Nabitej kuchárke nájdeš veľa konkrétnych rád a typov, ako žiť nie len zdravší, ale aj výkonnejší život. Že je to práve zmes stravovania, športu, mysle, fokusu a toho na čo sa najviac sústredíme a kam smerujeme svoju energiu. Práve o tomto hovoria autori a skvelí ľudia, ktorí sa spojili a vznikla Nabitá kuchárka. A viete prečo nabitá? Skúste hádať 🙂

Komentáre
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre