fitness diar 2017

Aký je Fitness diár 2017 od Fitshaker, do ktorého som prispel?

Pred malou chvíľou mi prišiel nový fitness diár 2017 z dieľne mojich kamarátov z fitshakeru 🙂

Do tohto diáru som prispel aj ja svojou troškou. V rubrike nakopni sa mám krátky článok o tom, prečo musí byť človek silný, jednak psychicky ale aj fyzicky. Dúfam, že to čítateľov fakt nakopne a budú silnejší ako doteraz.

Veľmi oceňujem, že Peťo s Luckou a celý ich fitshaker team sa dali na to, aby priniesli pre ostatných ľudí niečo motivačné a nápomocné. Páči sa mi, že diár nie je postavený len na tréningu a strave (prip. diétach), ale zasahujú aj oblasť samostatnej osobnosti a osobného rozvoja. V dnešnej hejterskej dobe totiž nie je jednoduché vytvoriť niečo, čo iným ľuďom môže priniesť hodnotu. Takže palec hore kamoši 🙂

fitness diar 2017

Čo všetko môžeš nájsť v diáry?

Bojový plán – ten je na začiatku roka. Treba predsa vedieť kam sa chceme dostať.

Mesačné výzvy – každý mesiac máš jednu novú výzvu, ktorú sa určite oplatí splniť.

Recepty a stravovacie tipy – rôzne zdravé varianty receptov sú dnes veľmi populárne. Ja idem hneď vyskúšať ten prvý, ktorým sú Najlepšie lievance na svete. V diáry je zaujímavých receptov veľmi veľa.

Plánovače cvičenia – kto neplánuje, plánuje padnúť. Týždenné plány cvičenia sú perfektné, treba vedieť kedy budeš cvičiť.

Rubrika Nakopni sa – sem som prispel aj ja ako som už hore spomínal, ale prispeli sem aj iní zaujímaví ľudia, napr. moji kamoši Mišo Duchoň a Tomáš Gibej. Ich príspevky ma teda nakopli, díky chalani.

Ďalej sú tam rôzne desatorá, motivačné citáty, rady a tipy do tréningu a stravovania, najdôležitejšie úlohy a v neposlednom rade aj samotné rozdelenie mesiacov na týždne a dni, kde si môžete značiť najdôležitejšie veci.

fitness diar 2017

Vo fitness diáry pre rok 2017 nájdeš kopec motivácie, ale sa aj pobavíš.

Najkrajšia veta, ktorú som objavile v diári je od Tiny Zlatoš Turnerovej, že: „Kto si chce pochutnať na knedlách, tortách alebo šľahačke, potom sa nemôže čudovať, že sa bude na ne aj podobať“ 😀 Aké ponaučenie z toho plynie? Že ak nechceš vyzerať ako knedľa so šľahačkou, začni používať tento fitness diár. Veď si to len skúste predstaviť, vyzerať ako knedľa so šľahačkou.

Fitness diár 2017 momentálne kúpiš za skvelú cenu, klikni na obrázok TU:

fitness-diar-3d-nahlad.jpg

 

Pozri si aj videjko s pohľadom dovnútra, ktoré som pre teba natočil.

 

10 rýchlych a efektívnych odporúčaní
pre úspešných ľudí v kariére či biznise, ktorí sa chcú IHNEĎ lepšie cítiť a ešte lepšie vyzerať

( ... za ktoré mi klienti platia tisíce v mojich prémiových tréningových programoch)

Pripravili sme pre teba praktické PDF  so zoznamom najdôležitejších rád a tipov, ktoré som rokmi overil prácou s desiatkami až stovkami klientov, z ktorých väčšina schudla 3 - 10 kg za tri mesiace.

Tieto rady môžeš ihneď aplikovať do svojho života čo ti pomôže vyzerať a cítiť sa lepšie, schudnúť, mať viac energie a lepšiu kondíciu.

Komentáre
  1. Ajka píše:

    Ahoj. Mam velku chut si kupit tento diar. Mam vysku 170 a kila 60. Chcem zit zdravsie a tesim sa aj na recepty ktore ste tam dali. Fuj knedla so slahackou. S pozdravom Andrea Muravska.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.