TAJNÁ stratégia, ktorá pomáha RÝCHLEJŠIE SCHUDNÚŤ

a zlepšiť ZDRAVIE na všetkých úrovniach,

no aj napriek tomu sa jej klasický FITNESS priemysel absolútne nevenuje lebo NIE JE dosť SEXY.

 • Odhaľte systém, vďaka ktorému budete spaľovať tuk rýchlejšie, budete mať oveľa viac energie, zlepšíte svoju pracovnú produktivitu, znížite riziko civilizačných ochorení a znížite čas strávený vo fitku alebo pri cvičení. 
michal pataky

Mgr. MICHAL PATAKY

Autor knihy potravinový podvod, jediný certifikovaný Amazing 12 coach na Slovensku, autor Ultratréning systému

Zdravo sa stravovať. Pravidelne každý večer cvičiť, chodiť behať, brať doplnky výživy, piť spaľovače tukov, ...  k tomu riešiť kalórie, sacharidy, tuky, bielkoviny?

ZABUDNITE NA TO! Ak vás štvú zložité postupy, ale radšej máte radi jednoduché riešenia, ktoré sú takmer zadarmo a nestoja vás mnoho času, tak určite čítajte pozorne tento text, pretože je presne pre vás. 

Väčšina postupov fitness priemyslu je úúúplne na H***O (pardon za ten výraz), pokiaľ ...

NEOBJAVÍTE JEDNU DÔLEŽITÚ VEC, ktorá vo veľkej miere rozhoduje o tom, či budete chudnúť a zlepšovať kondíciu alebo ...

 • sa budete neustále motať v tom istom kruhu chudnutia a priberania
 • nebudete mať dostatok energie na prácu, deti a rodinu
 • nebudete mať dostatok energie na kvalitný tréning a cvičenie
 • budete strácať čas hladaním "zaručených" postupov ako konečne schudnúť
 • budete demotivovaní z vašich snáh a pokusov 

Vy za to nemôžete, nie je to vaša vina, že vám to doteraz ešte nikto nepovedal a že sa o tom bežne vo fitness svete nehovorí. Pozitívne však je, že to môžete okamžite zmeniť a vyťažiť viac zo svojho života po všetkých stránkach. 

PREDSTAVTE SI ... 

 • Čo by to pre vás znamenalo, ak by ste mali každý deň viac energie na dôležité veci? 
 • Čo keď je tu jedna DÔLEŽITÁ VEC, ktorá ma extrémne veľký dopad na celkový zdravý životný štýl a aj na chudnutie, či priberanie? 
 • Ako by ste sa cítili, keby ste dokázali zhodiť napr. aj o 12kg viac ako doteraz?

Možno si práve hovoríte, že čo to tu trepem za hlúposti, veď vy robíte všetko správne. Je to v poriadku, pokiaľ ste momentálne na pochybách. Všetko vám pekne a jasne vysvetlím. 

Toto JEDNODUCHÉ TAJOMSTVO vás môže deliť od (NE)úspechu. Vážne! Častokrát sa práve tento aspekt premeny postavy prehliada pretože nie je tak COOL ako riešiť počítanie kalórií, či je lepšie agáve alebo med alebo či si dať radšej čirokovú múku alebo tapiokovú a či sú lepšie sacharidy alebo tuky. 

Otázka znie: "Chcete byť COOL a riešiť zbytočnosti alebo chcete radšej lepšie výsledky za menej práce?"

Ako iste viete, drvivá väčšina ľudí pri chudnutí ZLYHÁ alebo nedosiahnu uspokojivé výsledky.

"Prečo?" 

Dobrá otázka, som rád, že sa pýtate 🙂 

Je to najmä preto, lebo sa zameriavajú na nepodstatné veci, ktoré zaberajú veľa času a neprinášajú REÁLNE výsledky.

Miesto toho by sa mali zamerať na 20% vecí, ktoré zaručia 80% výsledkov. Ak chcete byť úspešní, vôbec nezáleží na týchto veciach: 

 • nezáleží, či si presne dopodrobna rátate kalórie
 • nezáleží, či si dáte Tabata tréning alebo iný intervalový tréning
 • nezáleží na drahých doplnkoch výživy
 • nezáleží na spaľovačoch tukov
 • nezáleží na potravinách, ktoré "spaľujú" tuk 
 • nezáleží, či budete sladiť javorovým sirupom alebo medom
 • nezáleží na fitness a proteínových tyčinkách

SÚ TU TRI PILIERE úspešnej premeny postavy, ktoré vám teraz prezradím.

PILIER 1. TRÉNING

To je vám hádam jasné. Žiadna premena postavy sa nezaobíde bez tréningu. Avšak na tréning treba mať dostatok času a najmä ENERGIE. 

DVA najefektívnejšie tipy tréningov su:

 1. Intervalový tréning - kde nakopnete spaľovanie tukov
 2. Silový tréning - ktorý vám pomôže vyformovať postavu a dodá je lepší vzhľad 

Úplne najlepšie je kombinovať tieto dva tipy tréningov vrámci vášho týždenného tréningového plánu. Dôležíte však je pri týchto tréningoch ísť naplno a nefľákať ich a nerobiť ich "len, aby bolo". Ak však nepoužívate tretí pilier premeny postavy, ťažko dosiahnete želaný efekt. 

PILIER 2. STRAVA

Samozrejme, že pri premene postavy treba zlepšiť aj stravu. Avšak tá býva častokrát až priveľmi preceňovaná. Častokrát myslenie na stravu a riešenie zbytočných záležitostí ako to, či sú na raňajky lepšie ovsené vločky alebo ryžové zaberá veľa času, míňa veľa vašej mentálnej enerie, ale neprináša v konečnom dôsledku žiadny špeciálny efekt. 

Okrem toho, ak nemáš optimalizovaný aj tretí pilier premeny postavy, tak zo svojej stravy pravdepodobne nevyťažíš maximum. 

A tu sa dostávame k tretiemu pilieru, ktoré bude pre mnohých obrovský AHA moment. 

PILIER 3. SPÁNOK

Zásadné uvedomenie pre mnohých ľudí MUSÍ byť to, že práve vďaka spánku a jeho optimalizácii môžete vyťažiť zo svojho tréningu a stravy maximálny potenciál. 

SPÁNOK je zabudnutým kusom celej skladačky vášho vysnívaného úspechu, bez ktorého nedosiahnete optimálne fungovanie tela ani spaľovanie tukov.

Zapamätajte si! Nezáleží ako veľmi máte vyšpičkovanú stravu a či používate tie najefektívnejšie tréningové metódy. Záleží na tom, či vďaka spánku bude celý systém vášho tela správne fungovať.

✅ Buď máte ideálny spánok a všetko hrá vo váš prospeh

⛔️ Alebo poriadne NEFUNGUJE a vy máte obrovský problém (a nespravia to ani spaľovače tukov, káva s maslom, či najnovší fitness program pod neonovými žiarovkami) 

Pokiaľ chcete úspešne chudnúť a cítiť sa ďaleko lepšie ako doteraz, nezaobídete sa bez kvalitného spánku.

Spánok vás delí od toho, či budete mať dostatok energie na efektívny tréning, ale aj od toho, či vaše telo bude optimálne nastavené, z hľadiska hormónov, na spaľovanie tuku počas dňa. 

Spánok vás delí od toho, či budete dostatočne dobre regenerovať a zvládať aj tie najnáročnejšie tréningové a životné výzvy.

Spánok vás delí od toho, či bude vaše telo pracovať počas noci na detoxikácii. 

Spánok vás delí od toho, či bude vaše telo produkovať dôležité antioxidanty, ktoré zaručia, že budete zdraví a stále fit. 

Nie! NIE JE TO LEN O TOM SPAŤ 7 - 8 hodín ako vám všetci tvrdia.

Možno to znie neuveriteľne, ale ... čo keby ste za pár dní pocítili vyššiu mentálnu aj fyzickú výkonnosť? Stačí na to zapracovať na optimalizácii spánku. Nie je lepšia investícia ako mať kvalitný spánok. 

Pokiaľ chcete schudnúť (doplňte vaše vysnívané číslo), tak musíte: 

1️⃣ mať aspoň priemerný tréning a zdravšie sa stravovať

2️⃣ kvalitne spať, aby ste sa rýchlejšie dostali k svojmu cieľu

Za posledných pár rokov som sa naučil, že: 

Nie je dôležité ako náročný tréning si dáte, ako prísne dodržujete stravu a aký máte time managment. Dôležitý je váš ENERGY MANAGMENT a spánok. BODKA.

Možno sa vám už podarilo niečo schudnúť a ste úspšení  a možno ste len vo fáze, kedy to stále nejde podľa predstáv a hľadáte príčinu.

Nech už je to akokoľvek odpovedzte si na otázku.

👉🏼 Venujteš dostatok pozornosti svojmu spánku? 

Nemyslím tým len ísť občas skôr spať alebo dospávať počas víkendu celý týždeň. Otázka znie:

👉🏼Zaviazali ste sa už niekedy k tomu, že budete mať ten najlepší spánok, aký môžete mať?

Pokiaľ áno, tak skvelé! Ale pokiaľ nie, načo čakáte? Pardón, ale momentálne je historicky asi najhoršia doba pre náš kvalitný spánok a optimálne fungovanie tela. Uvedomil som si to už veľmi dávno. 

Asi 4 - 5 rokov dozadu som na spánok absolútne kašľal. "Nemal som čas" poriadne spať a veľmi sa to na mne prejavilo. Ostal som bez energie, bez motivácie cvičiť, na pokraji vyhorenia. A to aj napriek tomu, že som mal takmer 100% stravu, nepil som, nefajčil ani nejedol fastfood. Doteraz cítim vplyv tohto obdobia na moje telo. Z čias kedy som poriadne nespával, kedy som chodil spať neskoro a príliš skoro vstával som si odniesol extrémnu citlivosť na výkyvy energie. 

Pracovať na spánku a jeho zlepšovaní je jednou z najlepších vecí, ktorú môžeš urobiť. Najlepšie je, že sa dá veľmi ľahko naučiť a stačí si na to len zvyknúť a ťažiť z toho

Nemáte čas na poriadny spánok? Nie ste výnimkou

Z mojich skúseností vyplýva, že drvivá väčšina ľudí (a dokonca aj trénerov, či výživových poradcov) sa spánku vôbec nevenuje. A tak prichádzajú o kopec príležitostí a skvelých výsledkov. 

Vlastne to celkom chápem. 

Riešiť najnovší "superfood" alebo sa zničiť na tréningu je oveľa väčšie vzrúšo, ALE...

Práve toto je jedna z vecí, ktorá môže priniesť úplne iné výsledky a ktorú väčšina prehliada. Môže vám pomôcť chudnút efektívnejšie a rýchlejšie. Navyše aj pracovať efektívnejšie, čím získate čas na dôležitejšie veci v živote, ako je rodina alebo priatelia. 

Stačí sa len pozrieť okolo seba. Koľko ľudí s vami v poslednom období riešilo chudnutie? Koľko riešilo niečo ohľadom stravovania? Asi väčšina ... Ale koľko bolo takých, ktorí s vami riešili optimalizáciu spánku a životného štýlu? Zrejme NIKTO! 

Zlý spánok dokáže priemerne zvýšiť príjem kalórií až o 385kcal! (1)

Zoberme si hypotetickú situáciu. 

Pravidelne zle spíte a máte narušený spánkový rytmus. Podľa výskumov tak skonzumujete o 385kcal viac, čo predstavuje asi jedno menšie jedlo alebo snack. 

Za jeden mesiac teda skonzumujete 30x385 kcal, čo predstavuje presne 11550 kcal navyše. Ak by sa všetky tieto kalórie uložili do tuku, tak mesačne priberiete presne 1283g tuku

Za rok to teda máme 12x1283g a to je presne 15,4 kilogramu, ktoré priberiete len tým, že zle spíte a máte zvýšený príjem kalórií, ktoré vlastne ani nepotrebujete. Osobne rátam, že zlým spánkom môžete pribrať ročne niekde okolo 6 - 12kg. 

Ak spánok zlepšíte, tak teoreticky môžete ročne schudnúť viac aj o 15kg. TEORETICKY. Ide teraz o to, aby som poukázal na mimoriadnu dôležitosť spánku ako prostriedku na chudnutie. 

(1) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27804960

Prestaňte teda riešiť zbytočnosti, ale zamerajte sa na podstatné časti vášho chudnutia, ktoré nikto nerieši! 

Vytvoril som pre vás kompletný návod na to ako zlepšiť svoj spánok. V poslednej dobe som sa intenzívne venoval rôznym súvislostiam medzi spánkom, chudnutím a zdravím. 

Zistil som, že to nie je len o tom, koľko hodín spíme alebo či cez víkend dospávame týždeň. 

Je to o tom, ako kvalitný je náš spánok. Čo robíte predtým ako idete spať, ale aj o tom, čo robíte ihneď po prebudení. Dôležité je pochopiť jednotlivé súvislosti a na ich základe postaviť svoje ranné a večerné rutiny. 

Prekvapí vás možno, že spánok a úroveň našej energie sú závislé na tom, aké potraviny zvolíme na raňajky a aké na večeru. Tiež záleží na čase, v ktorom konzumujeme dané jedlo. 

Bohužiaľ, fakt je taký, že väčšina takzvaných raňajkových jedál je úplne nevhodná na raňajky. Väčšina sa hodí na večeru. Ak to tak nerobíš, prehadzuješ si svoj denný rytmus. Tvoje telo nevie, čo presne má robiť a ako má reagovať. 

 

Jednoduché riešenia sú často pre náš mozog "nudné" a tak skúšame zbytočne zložité postupy.

Stavte na jednoduchosť a osvedčené postupy. Program, ktorý som pre vás vytvoril som nazval ULTRASPÁNOK. Ide o online program, kde nájdete súbor videí, prezentáci a PDF dokumentov venujúcich sa súvislostiam medzi spánkom, životným štýlom a chudnutím

V programe nájdete: 

✅Mnoho vedeckých výskumov o spánku a jeho narušení

✅ Súvislosti medzi spánkom a civilizačnými chorobami

✅ Vysvetlenie najdôležitejších hormónov, ktoré brzdia vaše chudnutie, ale aj zdravie

✅ Postupy a stratégie ako okamžite zlepšiť spánok 

✅ Suplementy, ktoré vám pomôžu spať efektívnejšie a "rýchlejšie"

✅ Ako minimalizovať tzv. "sociálny jetleg" 

✅ Ranné rutiny pre vyššiu produktivitu a viac energie

✅ Ako zmierniť negatívne následky nočných párty a užiť si ich bez následkov

Nebude to len o suchej teórii, práve naopak.

Prejdeme si aj praktické činnosti, ktoré okamžite zmenia váš pocit zo spánku a množstvo energie, ktoré budete ráno mať. Všetky moje doterajšie skúsenosti budete mať ako na striebornom podnose. Tieto cenné informácie jednoducho musíte mať. 

Ak budete tento systém nasledovať, sľubujem, že už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť do starých kolají. 

Sám používam drvivú väčšinu týchto stratégie, práve kvôli tomu, že som mal veľké problémy so spánkom. 

Úprimne? Už nikdy nechcem zažiť tie blbé pocity, kedy neviem zaspať, následne sa v noci niekoľko krát zobudím. Už nikdy nechcem spať 5 - 6 hodín a dostať sa na pokraj vyhorenia. A nechcem ani to, aby sa to stalo vám. 

Znie to super Michal, ale koľko taký program stojí?

Dobrá otázka, ktorú som si aj ja položil.

Koľko by ste boli ochotní dať za cenné informácie o spánku? Pre niekoho to je 10€, pre iného 40€ a pre mňa včase keď som s tým mal najväčšie problémy, by to bolo kľudne aj 100€. 

Schválne si to predstavte? 

Ak by ste zaplatili aj 100€ za konkrétne postupy, ktoré vám krok za krokom povedia ako to všetko urobiť určite to nie je málo, ALE ... 

 • pokiaľ by vám tento systém priniesol čo i len jednu hodinu produktívneho času navyše, čo by to pre vás znamenalo? 
 • čo by sa udialo keby ste za jeden mesiac dokázali zmeniť vašu rutinu a zefektívniť tak chudnutie, či tréning? 

Ak sa nad tým zamyslíte, tak ani 100€ nie je veľa peňazí, pretože sa vám rýchlo vrátia v inej podobe. 

Mať po ruke takýto systém je riešenie kedykoľvek potrebujete viac energie. 

Pre koho je ULTRASPÁNOK vhodným programom?

 • Pre pracovne vyťažených ľudí
  Ktorými sme v dnešnej dobe asi všetci.
 • Pre manažérov a podnikateľov, ktorí potrebuje mať plný pracovný fokus
  A zároveň chcú zvládať aj ostatné úlohy, ako rodič a podobne
 • Pre cvičiacich ľudí, ktorí sa snažia o efektívne chudnutie
  Aj napriek tomu, že sa im to v minulosti nepodarilo
 • Pre výkonnostných a vrcholových športovcov
  Ktorí potrebujú mať dosť energie na tréning a čo najlepšiu regeneráciu
 • Pre pracujúcich v kancelárii
  Ktorým záleží na ich pracovnom, ale aj tréningovom výkone
 • Pre všetkých, ktorí sa necítia úplne komfortne
  A chceli by svoju životosprávu a životný štýl posunúť na nový level

Ale späť k cene ... 

Boli by ste ochotní dať 100€ za kompletný program nastavenia spánku, regenerácie a pracovnej produktivity? 

Ja určite áno. 

Mám pre vás dobrú správu. Hodnota programu Ultraspánok je nastavená na polovicu tejto ceny a teda 49,99€. 

Nie 100€

AVŠAK

Keďže celý program ešte len dolaďujem a vytvoril som ho prvýkrát, tak mám pre vás darček v podobe zľavy pre tých najrýchlejších. 

Pre prvých 100 objednávok som pripravil exkluzívnu CENU

V prvotnom predaji je to len 29€. 

ultraspanok - cl sekcia
ultraspanok - cl sekcia - rutiny
ultraspanok - cl sekcia - pomocky
ultraspanok - cl sekcia - alan

Tak ako? Ste pripravení opäť spať ako bábätko?  

Ste pripravení zmeniť svoj život k lepšiemu výkonu a psychickej a fyzickej pohode? 

Verím, že áno a preto už neostáva nič iné, len vyplniť prihlášku a začať študovať napínavý príbeh o vašom spánku a zdraví. 

Teraz je to len a len na vás, či chcete zmeniť a opatimalizovať svoj život alebo nie. 

Nech sa rozhodnete akokoľvek, verím, že vaše rozhodnutie bude správne. 

Teším sa na vás v programe Ultraspánok 🙂 

 

Michal Pataky