TOP kniha podľa MARTINUS.SK, teraz so zľavou 15%! IDEÁLNA AKO VIANOČNÝ DARČEK

Čo ak by sme vám povedali, že všetko čo ste si doteraz mysleli o detských potravinách nie je pravda?

ZÍSKAJTE SVOJ VÝTLAČOK so zľavou, zadajte kód VIANOCE2021

  • Čo ak by sme vám povedali, že detské potraviny sú podvod?
  • Čo ak by ste zistili, že podporujete svojimi peniazmi hormonálnu manipuláciu s organizmom vašich detí?
  • Ako by ste sa cítili, ak by sme vám povedali, že príčinou častej chorľavosti môžu byť výrobky, ktoré s láskou vkladáte do úst detí?
  • Čo ak, väčšina detských potravín je viac na škodu ako úžitok?

Povedzte mi, kam mám zaslať jeden výtlačok, aby aj u vás nastala zmena myslenia o stravovaní. TERAZ JE ČAS. -->>

Všetci vieme, že sladkosti sú zlé. Všetci vieme, že sa z nich kazia zuby ... ale keby len to, oni totiž kazia celý detský metabolizmus a dokonca spôsobujú vážnejšie, či menej vážne ochorenia. 

Myslím si, že je dôležité poznať fakty a súvislosti, nie len bláboly. A presne na to je tu táto kniha. V nej vám presne vysvetlíme problematiku detského stravovania. Kniha je zámerne písaná veľmi jednoducho a obsahuje len tie najdôležitejšie fakty a najpotrebnejšie informácie, ktoré by ste mali vedieť o strave. 

Pripravili sme pre vás aj praktické návody, pomôcky a tipy, vďaka ktorým sa naučíte všetky vedomosti aplikovať do bežného života, bez toho, aby ste sa museli zaoberať nudnou teóriou a štúdiom. 

Pretože, absolútne nie je podstatné koľko informácii dostaneme, ale najdôležitejšie je koľko z nich dokážeme uchopiť a pretaviť do praxe. 

Táto kniha navždy zlepší stravovanie vašej rodina a vašich detí. 

Kam mám poslať váš výtlačok Potravinového podvodu? Odosielame do 48h!

Poponáhľaj sa, táto ponuka nepotrvá dlho!

Milý čitateľ ...

Moje meno je Michal Pataky a som autorom knihy POTRAVINOVÝ PODVOD PÁCHANÝ NA VAŠICH DEŤOCH, ktorá sa ihneď po uvedení na trh stala BESTSELLEROM. Mojim cieľom je inšpirovať a pomocť  1 000 000 slovákov žiť skutočne zdravým životným štýlom.

Už ma nebaví pozerať sa na to, ako si ľudia dennodenne ničia svoje zdravie najmä tým, čo vkladajú do úst. Najviac ma znepokojuje, že to nie je len o nich ...

Je to najmä o deťoch, ktoré vychovávame,

o deťoch, ktoré sú našou budúcnosťou,

o deťoch, ktoré nemajú možnosť voľby, ani dostatočné vedomosti a strave

o deťoch, ktorým chceme len to najlepšie a pritom im kvôli svojej nevedomosti ničíme to najcennejšie ... ZDRAVIE!

Ľahostajnosť rodičov, nedostatočné vedomosti, lenivosť, zlozvyky, či neochota zmeny nás doviedla do stavu, že Slovensko je momentálne ôsma najobéznejšia krajina Európy. Preto je najvyšší čas na zmenu stravovacích návykov, ktorá musí nastať najmä u detí, ktorým už DNES vytvárame a formujeme základy do života.

Alebo si chceme vychovať ďalšiu chorú generáciu akou je táto?

Predstavujem Vám knihu Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, ktorá z vás urobí zodpovedného a rozumného rodiča, či starého rodiča, ktorému záleží na zdraví svojich detí.

Čo si myslia o knihe jej čitatelia?

POTRAVINOVÝ PODVOD OBSAHUJE TIETO KAPITOLY

Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch odhaľuje zaujímavé fakty a súvislosti o tzv. detských potravinách. Okrem iného sa v nej dozviete, aké nevhodné suroviny sa nachádzajú takmer vo všetkých detských (p)otravinách a poodhalí aj skutočnosť o bežných výrobkoch a podvodných praktikách (p)otravinárskeho priemyslu. 

Po prečítaní knihy zistíte, že obľubené detské menu v reštauráciách, či raňajkové cereálie môžu byť zodpovedné za mnohé problémy a pritom im vôbec nepripisujeme vinu. Problematickými môžu byť aj potraviny, ktoré bežne ľudia považujú za zdravé a pritom majú viac negatívneho ako pozitívneho vplyvu na ľudský organizmus. 
Vďaka knihe získate aj návod na to, ako sa vymaniť z tohto podvodu a žiť zdravším životným štýlom, či jesť oveľa zdravšie alternatívy bežných detských (p)otravín.

Záver knihy obsahuje bonusy, ktoré vám a vašim deťom pomôžu žiť a jesť kvalitnejšie a pochopiť hlbšie problematiku detských potravín. 
Prečítajte si názory a odporúčania pre skvalitnenie stravovania našej budúcej generácie nie len odo mňa ako autora knihy, ale aj od iných popredných slovenských odborníkov.

Pre koho je kniha Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch určená?

Pre matky, ktorým záleží na zdraví svojich detí

Pre otcov, ktorým záleží na zdraví svojich detí

Pre starých rodičov, babky, dedkov, ktorým raz a navždy treba vysvetliť ako sa majú deti stravovať

Pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť viac súvislostí o strave

Pre tých, ktorí chcú konkrétne návody na to, čo jesť a ako sa stravovať zdravo

Ale aj pre učiteľky a učiteľov v školách a škôlkach, či pre pani kuchárky v jedálňach.

Kniha Vám garantuje 100% spokojnosť 

Čas hrá v tomto prípade proti Vám ...

Vytlačil som iba zopár tisíc výtlačkov tejto knihy a keď sa minú... tak sa minú!

Ak ešte stále vidíte túto stránku, znamená to, že táto ponuka platí. Ale vyhradzujem si právo stiahnuť ju kedykoľvek bez ohlásenia.

Tu je moja "Šialená" garancia

Som presvedčený o tom, že KNIHA POTRAVINOVÝ PODVOD PÁCHANÝ NA VAŠICH DEŤOCH je natoľko skvelá, že každý, kto si ju zakúpi v nej nájde tie správne informácie. Okrem toho sme si istí, že maximálne zlepší stravovanie celej Vašej rodiny, nie len detí. 

Preto na knihu POTRAVINOVÝ PODVOD PÁCHANÝ NA VAŠICH DEŤOCH dávame 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Počas najbližších dní si ju môžete prečitať a zistiť čo všetko obsahuje. Ak by ste zistili, že to nie je vhodná kniha pre Vás alebo že Vám neprináša žiadnu hodnotu, pokojne nám napíšte email a my ihneď vrátime plnú sumu poštovného. 

Znie to fér?

Toto je skutočne limitovaná ponuka, tak si uchmatnite svoj výtlačok predtým, ako všetky zmiznú...