Jedlo môže byť Vaša najlepšia medicína… no jedlo môže byť aj podvod - páchaný na Vás a Vašich deťoch

Toto môže byť jedna z najkontroverznejších kníh ponúkaných na slovenskom trhu. No môže byť aj jedna z najprospešnejších.

Ostáva posledných pár kusov a už nikdy viac nebude dostupná.

0
rodičov
si už zakúpilo túto knihu.

PREČO VZNIKLA KNIHA POTRAVINOVÝ PODVOD?

Existuje mnoho presvedčivých dôkazov o tom, že nevhodné zloženie stravy prispieva k zvyšovaniu rizika vzniku chorôb ako je cukrovka, srdcovo-cievne ochorenia, črevné problémy, obezita a veľa ďalších…

Pokiaľ ide o nezdravú stravu, jej nebezpečenstvo spočíva v tom, že jej následky sa neprejavia hneď po obede. Možno sa neprejavia ani o rok. 

Avšak môže sa stať, že jednoho dňa dostanete Vy, alebo Vaše dieťa výsledky krvných testov, podľa ktorých máte nadmieru zvýšený cholesterol alebo prediabetes… 

Ak sa opýtate lekára aké lieky by Vám s tým mohli pomôcť, určite Vám bude vedieť niečo odporučiť.

Možno sa budete pýtať ako je možné, že sa aj u Vás prejavili tieto v dnešnej dobe pomerne bežné zdravotné problémy…

Ja Vám chcem poskytnúť nejaké indície a možno aj odpovede, vďaka ktorým by bolo možné vyhnúť sa tejto nepríjemnej ale potrebnej návšteve u lekára.

Existuje mnoho kníh, ktoré Vás naučia o tom ako si “predpísať” zdravú stravu, aby ste sa mohli vyhnúť vzniku chronických ochorení.

Osvojiť si tieto poznatky je samozrejme veľmi dobrý krok v rámci prevencie a taktiež kvôli zvyšovaniu vitality a kvality života. Pri dlhodobo nezdravom spôsobe stravovania nie je otázka, ČI sa vyskytnú nejaké ochorenia, otázka je KEDY sa vyskytnú. 

A preto som napísal túto knihu, v ktorej som veci zobral z opačného konca. 

Namiesto toho aby som písal o tom čo treba jesť, rozhodol som sa sústrediť na to čomu je lepšie sa vyhýbať.
Moje zistenia sú založené na dlhodobom výskume vplyvu “bežných” potravín a to najmä na mladý, detský organizmus.

Zistil som, že výrobky ktoré sú určené pre deti, môžu obsahovať značné množstvá látok, ktoré absolútne nie sú vhodné pre vyvíjajúci sa organizmus.

Od kedy som knihu vydal, pomohla už viac ako 3950 rodičom informovať sa o navonok nevinne vyzerajúcich nástrahách, ktoré na nich denno-denne číhajú z regálov v supermarketoch.

Kto je autorom knihy Potravinový podvod?

Moje meno je Michal Pataky, som tréner a výživový coach a zároveň autorom knihy POTRAVINOVÝ PODVOD PÁCHANÝ NA VAŠICH DEŤOCH, ktorá sa ihneď po uvedení na trh stala BESTSELLEROM. Mojim cieľom je inšpirovať a pomocť 1 000 000 slovákom žiť skutočne zdravým životným štýlom.

Mohli ste ma vidieť: 

KNIHA už pomohla mnohým ľuďom, pozri čo si o nej myslia.

Kniha je vyborna. Zdravej strave sa "venujem" už par rokov, som vegerarian, nejaky cas som bola aj vegan takze o strave si studujem veci uz nejaky cas. Ale stale som mala v nejakych veciach medzeri, dozvedela som sa aj nove veci. Ja ti za napisanie tejto knihy velmi dakujem. Fakt by sa mala dostať do ruk co najviac rodicom, starym rodicom (aj ked tym uz vacsinou nikto nic nevysvetli) lebo stravovanie deti (aj vacsiny dospelych) je katastrofalne. Knihu ti rada aspon na fb pozdielam 🙂 Prajem krasne dni,
Maťa.

TERAZ nastal správny čas na celospoločenskú zmenu myslenia o stravovaní detí ...

Tieto informácie sú pre Vás a pre Vaše deti dôležité najmä v prípade, ak:

 • Ste žili v tom, že svojími každodennými stravovacími návykmi nijak podstatne neovplyvňujete svoje dlhodobé zdravie
 • Ste si mysleli, že cukor by deti nemali jesť iba preto, lebo kazí zuby (pravdepodobne vás šokuje, ak sa dozviete aj o ostatných účinkoch nadmernej dlhodobej konzumácie cukru)
 • Nemáte vedomosti o tom ako môžete “bežnými” potravinami zasahovať do prirodzených hormonálnych a biochemických procesov, ktoré ovplyvňujú normálnu funkciu organizmu
 • Ste nečakali, že mnoho výrobkov ktoré poznáte z reklám majú zloženie, ktoré dbá viac o chuť a predajnosť produktu ako o uchovávanie dlhodobého zdravia
 • A tiež ak by ste nikdy (vedome) neubližíli svojim deťom.

Áno, môže to znieť nepríjemne. A áno, pri dlhodobej konzumácii určitých látok sa to dá považovať za (nevedomé) ubližovanie.

A preto ak chcete vedieť ako sa brániť týmto hrozbám, najprv potrebujete vedieť ako vyzerajú a kde sa nachádzajú…

Táto kniha vám s tým pomôže. 

Dobrý večer,knihu som práve dočítala.Odporučila som ju každej kamoske,mamine..Dakujem veľmi pekne, perfektná kniha..napísaná zrozumiteľne, aby pochopil každý.. ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem všetko dobré JanaPrajem krasne dni,
Jana
referencia knihy potravinový podvod p. Eva

ČO VŠETKO SA V KNIHE POTRAVINOVÝ PODVOD DOZVIETE?

Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch odhaľuje zaujímavé fakty a súvislosti o tzv. detských potravinách. Okrem iného sa v nej dozviete, aké nevhodné suroviny sa nachádzajú takmer vo všetkých detských (p)otravinách a poodhalí aj skutočnosť o bežných výrobkoch a podvodných praktikách (p)otravinárskeho priemyslu. 

Po prečítaní knihy zistíte, že obľubené detské menu v reštauráciách, či raňajkové cereálie môžu byť zodpovedné za mnohé problémy a pritom im vôbec nepripisujeme vinu. Problematickými môžu byť aj potraviny, ktoré bežne ľudia považujú za zdravé a pritom majú viac negatívneho ako pozitívneho vplyvu na ľudský organizmus. 
Vďaka knihe získate aj návod na to, ako sa vymaniť z tohto podvodu a žiť zdravším životným štýlom, či jesť oveľa zdravšie alternatívy bežných detských (p)otravín.

Záver knihy obsahuje bonusy, ktoré vám a vašim deťom pomôžu žiť a jesť kvalitnejšie a pochopiť hlbšie problematiku detských potravín. 
Prečítajte si názory a odporúčania pre skvalitnenie stravovania našej budúcej generácie nie len odo mňa ako autora knihy, ale aj od iných popredných slovenských odborníkov.

Kniha prešla v roku 2021 veľkou aktualizáciou, na ktorej som pracoval týždne. Pribudlo mnoho nových informácií nie len pre začiatočníka vo výžive, ale aj pre pokročílého. Pridal som aktuálne výskumy, dáta a štatistiky. Do knihy pribudlo viac ako 80 strán nadupaného know-how, ktoré vám pomôže sa zorientovať na poli výživy.

VYBERTE SI VARIANT KNIHY, ktorý VÁM najviac vyhovuje

OBJEDNAJTE SI TLAČENÚ KNIHU S PDF VERZIOU, KTORÚ SI MÔŽETE PREČÍTAŤ UŽ DNES.

Elektronická verzia knihy POTRAVINOVÝ PODVOD páchaný na vašich deťoch.

CENA: 11,90€

NAJVÝHODNEJŠIE

Tlačená verzia knihy POTRAVINOVÝ PODVOD páchaný na vašich deťoch + e-kniha ZADARMO.

CENA: 16,95€

Tlačená verzia knihy POTRAVINOVÝ PODVOD páchaný na vašich deťoch.

CENA: 16,95€

Ku knihe získavate automaticky tieto BONUSY v hodnote 25€ úplne ZADARMO:

 • Kreatívna zelenina a ovocie pre naše deti
  V hodnote 7,99€
 • Video prednáška o problematike mlieka
  V hodnote 9,99€
 • Bonusové recepty pre zdravšie mňamky
  V hodnote 7,99€