Zabudnite na všetko, čo ste si mysleli o detskej strave. Odhaľte pravdu o detských (p)otravinách.

 

NOVÉ VYDANIE PRÁVE V PREDAJI:

POTRAVINOVÝ PODVOD PÁCHANÝ NA VAŠICH DEŤOCH.

0
rodičov
si už zakúpilo túto knihu.
  • Čo ak by sme vám povedali, že všetko čo ste si doteraz mysleli o detských potravinách nie je pravda?
  • Čo ak by sme vám povedali, že detské potraviny sú podvod?
  • Čo ak by ste zistili, že podporujete svojimi peniazmi hormonálnu manipuláciu s organizmom vašich detí?
  • Ako by ste sa cítili, ak by sme vám povedali, že príčinou častej chorľavosti môžu byť výrobky, ktoré s láskou vkladáte do úst detí?
  • Čo ak, väčšina detských potravín je viac na škodu ako úžitok?

Od: Mgr. Michal Pataky 

V Bratislave, dňa 2.8.2021

Milý čitateľ ...

Moje meno je Michal Pataky a som autorom knihy POTRAVINOVÝ PODVOD PÁCHANÝ NA VAŠICH DEŤOCH, ktorá sa ihneď po uvedení na trh stala BESTSELLEROM. Mojim cieľom je inšpirovať a pomocť 1 000 000 slovákov žiť skutočne zdravým životným štýlom. K tomuto cieľu mi pomáha aj táto kniha, z ktorej sme predali už viac ako 2000 výtlačkov. 

Už ma nebaví pozerať sa na to, ako si ľudia dennodenne ničia svoje zdravie najmä tým, čo vkladajú do úst. Najviac ma znepokojuje, že to nie je len o nich ...

Je to najmä o deťoch, ktoré vychovávame...

... o deťoch, ktoré sú našou budúcnosťou,

... o deťoch, ktoré nemajú možnosť voľby, ani dostatočné vedomosti a strave

... o deťoch, ktorým chceme len to najlepšie a pritom im kvôli svojej nevedomosti ničíme to najcennejšie ... ZDRAVIE!

Ľahostajnosť rodičov, nedostatočné vedomosti, lenivosť, zlozvyky, či neochota zmeny nás doviedla do stavu, že Slovensko je momentálne ôsma najobéznejšia krajina Európy. Preto je najvyšší čas na zmenu stravovacích návykov, ktorá musí nastať najmä u detí, ktorým už DNES vytvárame a formujeme základy do života.

Alebo si chceme vychovať ďalšiu chorú generáciu akou je táto?

Mohli ste ma vidieť: 

KNIHA už pomohla mnohým ľuďom, pozri čo si o nej myslia.

Kniha je vyborna. Zdravej strave sa "venujem" už par rokov, som vegerarian, nejaky cas som bola aj vegan takze o strave si studujem veci uz nejaky cas. Ale stale som mala v nejakych veciach medzeri, dozvedela som sa aj nove veci. Ja ti za napisanie tejto knihy velmi dakujem. Fakt by sa mala dostať do ruk co najviac rodicom, starym rodicom (aj ked tym uz vacsinou nikto nic nevysvetli) lebo stravovanie deti (aj vacsiny dospelych) je katastrofalne. Knihu ti rada aspon na fb pozdielam 🙂 Prajem krasne dni,
Maťa.

TERAZ nastal správny čas na celospoločenskú zmenu myslenia o stravovaní detí ...

Všetci vieme, že sladkosti sú zlé. Všetci vieme, že sa z nich "kazia zuby" ... ale keby len to, oni totiž kazia celý detský metabolizmus a dokonca spôsobujú vážnejšie, či menej vážne ochorenia a dlhodobé zdravotné problémy.

Myslím si, že je dôležité poznať fakty a súvislosti, nie len bláboly. A presne na to je tu táto kniha. V nej vám presne vysvetlíme problematiku detského stravovania. Kniha je zámerne písaná veľmi jednoducho a obsahuje len tie najdôležitejšie fakty a najpotrebnejšie informácie, ktoré by ste mali vedieť o strave. Je krátka, praktická a poučná. Jej čítaním nestrávite príliš veľa času. Nie je to učebnica o stravovaní, ani vysokoškolské skriptá.

Pripravili sme pre vás aj praktické návody, pomôcky a tipy, vďaka ktorým sa naučíte všetky vedomosti aplikovať do bežného života, bez toho, aby ste sa museli zaoberať nudnou teóriou a ZDLHAVÝM štúdiom. 

Pretože, absolútne nie je podstatné koľko informácii dostaneme, ale najdôležitejšie je koľko z nich dokážeme uchopiť a pretaviť do praxe. 

Táto kniha navždy zlepší stravovanie vašej rodina a vašich detí. 

Počas leta 2019 sme knihu aktualizovali, doplnili a rozšírili, tak aby vám ako čitateľom poskytla ešte vyššiu hodnotu, viac praktických a zaujímavých informácií. Doplnili sme ju o vyjadrenia ďalších ľudí "z fachu", pripravili nové recepty, ktorými ľahko nahradíte tie klasické. 

Dobrý večer,knihu som práve dočítala.Odporučila som ju každej kamoske,mamine..Dakujem veľmi pekne, perfektná kniha..napísaná zrozumiteľne, aby pochopil každý.. ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem všetko dobré JanaPrajem krasne dni,
Jana
referencia knihy potravinový podvod p. Eva

ČO VŠETKO SA V KNIHE POTRAVINOVÝ PODVOD DOZVIETE?

Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch odhaľuje zaujímavé fakty a súvislosti o tzv. detských potravinách. Okrem iného sa v nej dozviete, aké nevhodné suroviny sa nachádzajú takmer vo všetkých detských (p)otravinách a poodhalí aj skutočnosť o bežných výrobkoch a podvodných praktikách (p)otravinárskeho priemyslu. 

Po prečítaní knihy zistíte, že obľubené detské menu v reštauráciách, či raňajkové cereálie môžu byť zodpovedné za mnohé problémy a pritom im vôbec nepripisujeme vinu. Problematickými môžu byť aj potraviny, ktoré bežne ľudia považujú za zdravé a pritom majú viac negatívneho ako pozitívneho vplyvu na ľudský organizmus. 
Vďaka knihe získate aj návod na to, ako sa vymaniť z tohto podvodu a žiť zdravším životným štýlom, či jesť oveľa zdravšie alternatívy bežných detských (p)otravín.

Záver knihy obsahuje bonusy, ktoré vám a vašim deťom pomôžu žiť a jesť kvalitnejšie a pochopiť hlbšie problematiku detských potravín. 
Prečítajte si názory a odporúčania pre skvalitnenie stravovania našej budúcej generácie nie len odo mňa ako autora knihy, ale aj od iných popredných slovenských odborníkov.

Kniha prešla v roku 2021 veľkou aktualizáciou, na ktorej som pracoval týždne. Pribudlo mnoho nových informácií nie len pre začiatočníka vo výžive, ale aj pre pokročílého. Pridal som aktuálne výskumy, dáta a štatistiky. Do knihy pribudlo viac ako 80 strán nadupaného know-how, ktoré vám pomôže sa zorientovať na poli výživy.

VYBERTE SI VARIANT KNIHY, ktorý VÁM najviac vyhovuje

OBJEDNAJTE SI TLAČENÚ KNIHU S PDF VERZIOU, KTORÚ SI MÔŽETE PREČÍTAŤ UŽ DNES.

Elektronická verzia knihy POTRAVINOVÝ PODVOD páchaný na vašich deťoch.

CENA: 11,90€

NAJVÝHODNEJŠIE

Tlačená verzia knihy POTRAVINOVÝ PODVOD páchaný na vašich deťoch + e-kniha ZADARMO.

CENA: 16,95€

Tlačená verzia knihy POTRAVINOVÝ PODVOD páchaný na vašich deťoch.

CENA: 16,95€

Ku knihe získavate automaticky aj skvelé doplňujúce BONUSY úplne ZADARMO

Pre koho je kniha Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch určená?

Pre matky, ktorým záleží na zdraví svojich detí

Pre otcov, ktorým záleží na zdraví svojich detí

Pre starých rodičov, babky, dedkov, ktorým raz a navždy treba vysvetliť ako sa majú deti stravovať

Pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť viac súvislostí o strave

Pre tých, ktorí chcú konkrétne návody na to, čo jesť a ako sa stravovať zdravo

Ale aj pre učiteľky a učiteľov v školách a škôlkach, či pre pani kuchárky v jedálňach.

VYBERTE SI VARIANT KNIHY, ktorý VÁM najviac vyhovuje

OBJEDNAJTE SI TLAČENÚ KNIHU S PDF VERZIOU, KTORÚ SI MÔŽETE PREČÍTAŤ UŽ DNES.

Elektronická verzia knihy POTRAVINOVÝ PODVOD páchaný na vašich deťoch.

CENA: 11,90€

NAJVÝHODNEJŠIE

Tlačená verzia knihy POTRAVINOVÝ PODVOD páchaný na vašich deťoch + e-kniha ZADARMO.

CENA: 16,95€

Tlačená verzia knihy POTRAVINOVÝ PODVOD páchaný na vašich deťoch.

CENA: 16,95€