Krok 1 z 280%

ULTRAZADOK za 28 DNÍ! 

SI LEN JEDEN KROK OD PEVNÉHO A VYFORMOVANÉHO POZADIA 🍑 ZA KTORÝ SA KONEČNE NEBUDEŠ MUSIEŤ TAK HANBIŤ

VAROVANIE: Nevstupuj do programu UltraZadok, pokiaľ nechceš mať krajší a pevnejší ZADOK už o jeden mesiac

Predstav si, že už za najbližších 28 dní môžeš mať zadok, na ktorý budeš hrdá, len za pár minút denne. Rýchla cesta k sexy zadku, ktorý ti budú závidieť všetky kamarátky už DNES!

Za tie roky čo robím profesionálneho trénera prešli mojimi rukami už stovky žieny a mužov. 

Najčastejšie za mnou chodia ženy s tým, že chcú vyformovať svoju postavu a mať krajšie stehná a zadok, tak aby sa im stehná nešúchali o seba a aby bol zadok pevný, oblý a nie ovisnutý. Dnešná doba doslova nepraje našim zadkom. Stále na nich sedíme, mám málo pohybu a to sa prejavuje oslabenými sedacími svalmi. 

Pritom sedací sval (alebo zadok) je jedným z najdôležitejších svalov na našom tele. Mal by patriť medzi tie najsilnejšie, ale bohužiaľ patrí medzi najslabšie, ochabnuté a často aj ovísajúce partie. Najmä, ak si žena, ktorá je po pôrode alebo máš prácu v ktorej veľa sedíš. Ženy často upadajú do depresie lebo sa necítia dobre vo svojom vlastnom tele a mňa to veľmi mrzí. Ženy by mali byť spokojné so svojim telom a cítiť sa príťažlivo, vďaka čomu budú mať úsmev na tvári a rozdávať radosť okolo seba. Viete ako to je, keď budú ženy šťastné a spokojné, aj my muži budeme v pohode 🙂

Mnoho žien potrebuje zo začiatku nakopnúť, potrebujú inšpiráciu a motiváciu do cvičenia. Nechcú sa už trápiť diétami a chcú sa dostať späť na svoju ideálnu hmotnosť. U niektorých je to len 5 kg, u niektorých možno trochu viac 8 alebo 10 kg. 

Preto som pre teba vymyslel program ULTRAZADOK! 

  • 28 dňový online tréningový program zameraný na posilnenie najproblematickejších častí tela, ktorými sú zadok a stehná, ale aj brucho. 
  • Fungujeme online, nebudeš musieť chodiť do fitka medzi očumovačov, budeš cvičiť doma a bez špeciálnych pomôcok, len s vlastným telom. Veď aj to je celkom ťažká činka, no nie? 🙂 
  • Vďaka tejto výzve si zmeny na tvojom tele všimne aj okolie, manžel alebo priateľ si už po prvom týždni, či dvoch všimne ako krásne sa mení tvoja postava a bude ti dávať komplimenty. Po výzve ti budú tvoje kamošky v dobrom závidieť ako pekne si sa posunula. 
  • Nebudeš musieť držať žiadnu špeciálnu diétu, naučím ťa ako sa zbavíš chuti na sladké a nezdravé a budeš sa vedieť ovládať pri týchto pokušeniach vďaka jednoduchému a stručnému návodu 
  • Spaľovanie tuku podporíme efektívnymi intervalovými tréningami, ktoré ti nezaberú viac ako 10 minút po hlavnom tréningu. 

Tak čo kočka? Si pripravená zapracovať na svojom zadku? 🙂

NIKTO JEJ NEVERIL A DOKÁZALA TO AJ KEĎ NIČ PREDTÝM NEZABERALO

Mala 71kg a údajne na ňu nič NEZABERALO!

Tvrdila o sebe, že vôbec nie je športový typ a musí sa doslova nútiť do cvičenia.

Dokonca jej blízki a rodina jej vôbec neverili, že začala cvičiť. Aj napriek tomu to DOKÁZALA a schudla 7kg! Kto a čo sa stalo? Bol to zázrak?

Nie, hovorím o Mirke, ktorá sa naplno pustila do tréningového programu aj napriek nepriazni okolia. Aj keď mi sama napísala,že sa stal doslova “zázrak”, že do toho išla.

Ja som v prvom momente Mirku nepoznal, nevedel som, aký je jej príbeh o cvičení a chudnutí. Až mi jedného pekného dňa pristál v schránke od nej email. Doslova mi vyrazil dych a šokoval ma! Mirka mi napísala, že vďaka nášmu programu sa jej podarilo schudnúť až 7kg zo spomínaných 71 na 64kg. V páse dala dole 6 centimetrov a z bokov až 8cm. Ale čo ma najviac potešilo bola táto veta: “Michal, dokázal si nemožné! Dokázal si vo mne vzbudiť záujem o cvičenie. Nik z rodiny neveril, že som začala cvičiť!!! Nič na mňa doteraz nezaberalo... Som veľmi rada, že som si kúpila Tvoj program. Naozaj neľutujem. Vyhovuje mi tento spôsob tréningov.”

ČO VŠETKO NA TEBA ČAKÁ NAJBLIŽÍCH 28 DNÍ V PROGRAME ULTRAZADOK?

ONLINE TRÉNINGOVÝ PLÁN ULTRAZADOK NA 4 TÝŽĎNE! V hodnote 39,90€
Krajší zadok už za 28 dní, bez toho, aby si musela vytiahnúť päty z domu a potiť sa vo fitku
PROGRAM AKO SA ZBAVIŤ SLADKÉHO v hodnote 49,99€
Detailný návod, ako sa zbaviť chuti na sladkosti bez sebatríznenia a pevnej vôle a to v priebehu pár sekúnd, vďaka čomu schudneš rýchlejšie a ľahšie
PROGRAM ULTRAFINISHER - 10 MINÚTOVÉ TRÉNINGY NA SPAĽOVANIE TUKU v hodnote 29,99€
Zamerané na rýchlejšie formovanie postavy, zníženie tuku a zlepšenie kondície
PODPORNÝ EMAILOVÝ PROGRAM 27,99€
Každý deň ťa budem motivovať a podporovať formou jedného emailu, vďaka ktorému budeš vedieť čo ťa presne čaká a čo máš robiť v daný deň
Zjednodušený PDF plán na tlač v hodnote 19,99€
Kompletný tréningový plán ULTRAZADOK vo formáte PDF, ktorý si môžeš vytlačiť alebo mať prístupný aj offline.
VIDEÁ S detailným popisom techniky
Aby si presne vedela, ako cvičenia robiť správne s čo najlepším efektom na tvoje telo.

CELKOVÁ HODNOTA PROGRAMU: 167,95€

DNEŠNÁ CENA: 37€

Ahoj Michal, tvoj program UltraZadok je podľa mňa super, pre mňa presne na tie partie, ktoré potrebujem zlepšiť. Hoci som ešte neodcvičila všetky tréningy (nejdem sa tu vyhovárať, že prečo nie...), ale teraz sa už cítim lepšie, oblečenie je voľnejšie a mám chuť sa viacej hýbať. Taktiež som upravila stravu, obmedzila porcie a nechutí mi sladké. Tréningy nie sú zložité, rýchlo odcvičené, pekne popísané, ako správne cvičiť. Celkovo tvoj štýl a prejav je veľmi zrozumiteľný a vieš správne namotivovať. Takže za mňa veľké ďakujem a ja pokračujem ďalej v cvičení. Pekný deň!
Naďa Antolová
Inak sa mi program velmi paci aj celkovo tvoje programy. Mas to prepracovane, cvicenie nezaberie vela casu a moj dojem je, ze som spevnela. Tvoje programy mi velmi vyhovuju a sem -tam sa pridal aj manzel, len moc nevydrzal, lebo mal po cviceni vzdy velku svalovicu 🙂 Ale dufam ze postupne sa bude pridavat viac a viac. Cviky su premyslene a efektivine. Niekedy svalovicu co som mala z Tvojich cviceni, som nemala ani z kruhovych treningov. Nadalej budem cvicit podla Tvojich programov a tesim sa na nejaku dalsiu seriu programu 🙂 Nech sa Ti dari. Robis super pracu. Pokracuj v tom.
Martina Babrnakova
Ahoj Michal, program UltraZadok som si kúpila nie kvôli zmenám mier obvodu tela, ale kvôli silnym bolestiam v krížovej časti a kostrci.Musim povedať, že bolesti sa urcite zmiernili a na prekvapenie som dala dole aj 6 cm v páse.Velmi sa teším že som sa vďaka tebe a tvojim motivačným emailom mohla naštartovať každý deň, aj keď sa mi nechcelo.Tento program máš super urobený a teším sa aj na opačnej strane Slovenska- čiže na východe,ze vieš nakopnúť človeka aby chytil druhý dych a chuť do cvicenia aj takto prostredníctvom všetkych emailov či videí ako presne cvičiť.
Patrícia Tkáčová

Mohli ste ma vidieť: 

ÁNO, chcem pevnejší a krajší zadok a vstúpiť do programu!

Ahoj Michal, tvoj program UltraZadok je podľa mňa super, pre mňa presne na tie partie, ktoré potrebujem zlepšiť. Hoci som ešte neodcvičila všetky tréningy (nejdem sa tu vyhovárať, že prečo nie...), ale teraz sa už cítim lepšie, oblečenie je voľnejšie a mám chuť sa viacej hýbať. Taktiež som upravila stravu, obmedzila porcie a nechutí mi sladké. Tréningy nie sú zložité, rýchlo odcvičené, pekne popísané, ako správne cvičiť. Celkovo tvoj štýl a prejav je veľmi zrozumiteľný a vieš správne namotivovať. Takže za mňa veľké ďakujem a ja pokračujem ďalej v cvičení. Pekný deň!
Naďa Antolová