Chceš mať prehľad o najdôležitejších zásadách zdravého životného štýlu?  

Chceš schudnúť, vylepšiť si postavu aj kondíciu?

Kompletné know - how máš teraz na dosah ruky

Životná forma je jeden z najkomplexnejších online vzdelávacích programov na slovenskom internete. Čo všetko ťa naučí?

 • Sledovať svoj progres
  Vysvetlím ti presné metódy, akými by si mal sledovať svoj progres či už pri chudnutí alebo zlepšovaní kondície.
 • Čo by si mal jesť a čomu sa radšej vyhnúť
  Pre tvoju životnú formu je strava mimoriadne dôležitá a preto ti vysvetlím základné princípy efektívneho stravovania. Samozrejme ti vysvetlím ako funguje metabolizmus, upravíme stravu a ozrejmím ti čo by si mal jesť a čo nie.
 • Ako efektívne trénovať
  Aby mal tréning naozaj zmysel, musí byť efektívny. Lenže veľa ľudí sa v tejto problematike ťažko orientuje a tak ťa v kurze naučím, ako trénovať efektívne. Vďaka tomu dokážeš zlepšiť svoju kondíciu a budeš opäť o krok bližšie k svojej životnej forme.
 • Ako schudnúť aj bez cvičenia
  Nie každý má dosť času a chuti trénovať, preto ťa naučím ako zhodiť zopár kíl aj bez cvičenia. Zlepšiť svoj životný štýl a schudnúť sa dá aj bez toho, aby musel tráviť čas na tréningu.
 • 1
  Čo sa v kurze naučíš?
  Naučíš sa, ako sledovať a vyhodnocovať tvoj progres aby si vedel, kam a ako rýchlo sa posúvaš. Okrem toho sa dozvieš aj to, ako funguje metabolizmus a aké sú základné zložky potravy. Vysvetlím ti aj to, čo by sa mal jesť, aby si získal lepšiu kondíciu a krajšie telo. Vďaka 7 ročnej praxi ti môžem poskytnúť skvelé tipy na zlepšenie životosprávy, poradím ti ako efektívne trénovať a dosiahnuť vytúžený cieľ.
 • 2
  Čo obsahuje kurz?
  Kurz Životná forma obsahuje 7 modulov, každý je zameraný na inú oblasť ale všetky ti pomôžu na ceste k tvojej životnej forme. 1. modul - sledovanie progresu, 2. modul - charakteristika základných zložiek potravy, 3. modul - metabolizmus a fungovanie organizmu, 4. modul - stravovanie, čo jesť a čo nejesť, 5. modul - psychológia chudnutia a nastavenie cieľov, 6. modul - tipy na vylepšenie životosprávy, 7. modul - ako trénovať efektívne.
 • 3
  BONUS
  K programu Životná forma dostaneš aj fantastický bonus - 30 dňový akčný program. Každý deň dostaneš jedno video s úlohami, ktoré by si mal vykonať. Týmto spôsobom získaš správne návyky a na cestu za životnou formou vykročíš tou správnou nohou.

S programom Životná forma absolútne nič neriskuješ!

30 dňová garancia vrátenia peňazí

Svojim online vzdelávacím programom Životná Forma som si taký istý, že na neho poskytujem 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Ak sa ti program nebude páčiť alebo v ňom nenájdeš čo potrebuješ, tak ti bez akýchkoľvek otázok vrátim celú sumu naspäť. S programom Životná forma teda absolútne nič neriskuješ, môžeš iba získať! 

AKO SA CÍTIA ĽUDIA, KTORÍ UŽ VYSKÚŠALI PROGRAM ŽIVOTNÁ FORMA?

Pozerám sa spätne na tých skoro 10 mesiacov, čo s Michalom trénujem a pomáham mi znovunadobudnúť samu seba, principiálne stav, v akom som bola do 40-tky. A som nesmierne šťastná, že som išla do toho. Slová, ktoré hovoril na začiatku, že je rozumné chudnúť 1-2kg mesačne, že je potrebná vyvážená strava so zníženým obsahom cukrov a veľkým podielom zeleniny a rozumným podielom zdravých tukov spolu s vhodným naštartovaním metabolizmu boli pravdivé a fungujú. Pomohol mi zmeniť životný štýl, cvičenia boli vždy vyvážené a záťaž sa postupne rozumne zvyšovala. Vždy som odchádzala z tréningu spotená a „zničená“ ale na druhej strane vďaka backroll valcu a uvoľňovacím cvičeniam bez vážnej „svalovice“ a napodiv nabitá energiou. Je neuveriteľné, koľko toho viete o správnych a rôznorodých druhoch cvičenia s náradím, aj s vlastnou váhou. Okrem toho Ste určitým spôsobom aj psychológ a kamarát, ktorý vie povzbudiť a motivovať človeka ísť na tú „správnu“ hranicu svojich síl a neublížiť si. Verím, že spolu ešte dokážeme posunúť aj moje hranice a teším sa na ďalšie tréningy.
Dita Sirotovámajiteľka spol. WBI
Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.
Michal ŠirokýŠéf marketingu Rigips, bežec
Ahoj, len v skratke, ze dakujeme- mame novy osobacik so Shelby na 5km a v take tempo som zatial nedufala ani v najtajnejsom sne- 21:53min 4:22min/km- DAKUJEM ale makame dalej este to potrebujem stiahnut dole
Magdaléna Tulejová PodobnýBežkyňa
S Michalom cvicim uz vyse polroka a som velmi spokojna, ze som na neho natrafila:-) Je velmi trpezlivy, vnimavy, ochotny vysvetlit cvik i viackrat, aj nazorne predviest. Vie ma spravne vyhecovat, najma ked uz myslim, ze meliem z poslednych sil… Je vzdy pripraveny na nase cvicenia, nestriela cviky “z brucha”, priebezne mi obmiena treningovy plan podla toho kam sa chceme posunut. Ked cvicime – sustredime sa na cvicenie, ked je pauza – aj si pokecame, lebo vsaj aj to my baby potrebujeme:-) Misko je proste Pan trener!
Katka MandlováWSIA, manažérka