ONLINE TRÉNINGOVÝ PLÁN ZADARMO, PRE VŠETKÝCH TÝCH, KTORÍ CHCÚ VEDIEŤ AKO SCHUDNÚŤ Z BRUCHA, STEHIEN, ČI ZADKU, VYFORMOVAŤ KRAJŠIU POSTAVU A DOZVEDIEŤ SA AKO VYZERÁ ZDRAVÁ VÝŽIVA!

Vstúp do Ultra výzvy 7 dní na 100% a počas najbližšieho týždňa získaj moje najlepšie know-how o spaľovaní tuku, zdravom stravovaní a vybudovaní perfektnej kondície. Klikni dole na tlačítko a vstúp ZADARMO ešte dnes.

Vstúpiť do výzvy ZADARMO už dnes!
0 ľudí už vstúpilo
do Výzvy 7 dní na 100%, budeš ďaľší?

Mohli ste ma vidieť: 

Naozaj nie som športový typ a tak som sa musela do cvičenia prinútiť. Skutočne neviem, aký "zázrak" sa stal, že som sa dala na Tvoju výzvu a aj na tento program 😊. Na začiatku som pri výške 171 cm vážila 71 kg. Teraz mám 64 kg. V páse som mala 80 cm teraz mám 74 cm. Najhoršie je to s bokmi. Tam som mala až 112 cm, teraz mám 104 cm. Mne však ide nielen o chudnutie, aj keď to je samozrejme tiež veľmi fajn, ale chcem, aby mi spevnelo telo. Michal, dokázal si nemožné! Dokázal si vo mne vzbudiť záujem o cvičenie. Nik z rodiny neveril, že som začala cvičiť!!! Naozaj neľutujem. Vyhovuje mi tento spôsob tréningov.☺ Prajem Ti pekný deň. Miroslava

Miroslava Sumbalová

Relatívne pravidelne cvičím už niekoľko rokov a stravovať sa snažím tiež zdravo. Vyhľadávam si preto často informácie a recepty aj tréningy na internete. Na internete je však toho toľko a často si autori aj protirečia, že je ťažké sa pre laika zorientovať. Michal všetko vysvetľuje tak, že je to veľmi ľahko pochopiteľné. A nejde o žiadnu vedu- žiadne špeciálne diéty a komplikácie. Michal to vie presne pomenovať, že si poviem AHA! Snaží ľudí naučiť zdravému životnému štýlu, ktorý je dlhodobo udržateľný a s ním automaticky prichádza aj zdravie, lepšia kondička a chudšia a vypracovanejšia postava.

Kristína Suchánková

Už teraz viem, že som za 2 týždne cvičenia s tebou schudla asi kilo a aj keď som si zabudla doma krajčírsky meter, podľa toho, ako sa cítim v oblečení, myslím, že mi ubudol aj nejaký ten centimeter.

Miška Okoličányiová
Vstúpiť do výzvy ZADARMO už dnes!