7 TRANSFORMAČNÝCH DNÍ, pre všetkých ľudí, ktorí sú odhodlaní začať páliť prebytočný tuk, vybudovať krajšiu postavu a zmeniť svoj doterajší životný štýl!

Vstúp ZADARMO do Výzvy 7 dní na 100% a počas najbližšieho týždňa získaj moje najlepšie know-how o strate tuku, zdravom stravovaní a vybudovaní perfektnej kondície. Klikni dole na tlačítko a vstúp ZADARMO ešte dnes.

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Čo ťa čaká najbližší týždeň? 

 • ZMENÍME TVOJ ŽIVOTNÝ ŠTÝL, ABY SI SA CÍTIL/A FIT A VÝKONNEJŠIE
 • UPRAVÍME A ZLEPŠÍME STRAVOVANIE
 • NAŠTARTUJEME SPAĽOVANIE TUKU
 • ZÍSKAŠ VIAC SILY A ENERGIE
 • DÁVKA MAXIMÁLNEJ MOTIVÁCIE

Čo môžeš  očakávať vo VÝZVE 7 DNÍ NA 100%?

Zapracujeme na krajšej postave

Výzva 7 dní na 100% obsahuje tréningy, ktoré su zamerané na vyformovanie a vypracovanie krajšej postavy. Vďaka posilňovacím tréningom začneme makať na spevnení tela. Všetky tréningy sú na doma a s vlastným telom, takže nepotrebuješ žiadne pomôcky, či chodiť do fitka.

Naštartujeme tvoj metabolizmus

Vďaka metabolickým tréningom, ktoré výzva obsahuje začneme pracovať na lepšom spaľovaní tvojho tuku. Pomôžem ti zrýchliť metabolizmus, vďaka čomu sa začneš zbavovať podkožného tuku a znižovať jeho celkové % v tele.

Vylepšíme stravovanie

Pomôžem ti raz a navždy vyriešiť dilemu o tom, čo jesť a čo nejesť. Poviem ti presne, podľa čoho sa riadiť, ak chceš zdravo jesť, schudnúť a už nikdy nepribrať.

Pochopíš ako funguje telo

Každý deň ti vysvetlím jednu z najdlôležitejších informácii o tom, ako funguje tvoje telo, ako funguje spaľovanie tuku, priberanie, či diéty alebo aj to, ako diagnostikovať svoje telo.

Aj ty môžeš mať takéto výsledky!

Som rada, že som na tejto ceste za novými výzvami mala možnosť pred 3 rokmi stretnúť aj Michala. Z môjho pohľadu je Miško silná osobnosť, vyzná sa v tom, čo robí, neustále sa dovzdeláva a je to aj skvelý parťák - táto štvorkombinácia mu dáva pevný predpoklad k tomu, aby patril medzi tých najlepších v oblasti, ktorej sa venuje. Aj vďaka nemu napredujeme nielen ja, ale aj členovia mojej bežeckej ´crew´ @LunarRunners. Som živým príkladom toho, že ak sa chce a človek je zdravý, tak nič nie je nemožné: pred 3 rokmi som nezabehla 100 metrov (a to naozaj nefabulujem), môj prvý tréner by vám to potvrdil, dnes si v pohodička tempe zabehnem svojich obľúbených 21 km. Miško a Tebe beží veľká vďaka za všetko! 😉 @Janica
Janka Čahojovámarketérka, zakladateľka Lunarruners
Pozerám sa spätne na tých skoro 10 mesiacov, čo s Michalom trénujem a pomáham mi znovunadobudnúť samu seba, principiálne stav, v akom som bola do 40-tky. A som nesmierne šťastná, že som išla do toho. Slová, ktoré hovoril na začiatku, že je rozumné chudnúť 1-2kg mesačne, že je potrebná vyvážená strava so zníženým obsahom cukrov a veľkým podielom zeleniny a rozumným podielom zdravých tukov spolu s vhodným naštartovaním metabolizmu boli pravdivé a fungujú. Pomohol mi zmeniť životný štýl, cvičenia boli vždy vyvážené a záťaž sa postupne rozumne zvyšovala. V
Dita Sirotovámajiteľka spol. WBI
Cením si naozaj individuálny prístup k mojim potrebám. Od prvého zmerania FMS až po posledný tréning bola naša spolupráca o tom, čo potrebujem ja a nie čo je práve "in". Páčila sa mi variácia cvikov, ktoré boli prispôsobené na jazdu na horskom bicykli, čo som pocítila v sile držania a straty bolesti v zápästí po dlhšej jazde teréne (okrem iného) Každý náš tréning nebol len o samotnom cvičení ale aj o humore, radách a samotnom dobrom pocite, že opäť viem ten výpad v tom TRX krajšie 🙂 🙂 🙂
Lucia Pešková, triatlonpoisťovníctvo
Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.
Michal ŠirokýŠéf marketingu Rigips, bežec
Ahoj, len v skratke, ze dakujeme- mame novy osobacik so Shelby na 5km a v take tempo som zatial nedufala ani v najtajnejsom sne- 21:53min 4:22min/km- DAKUJEM ale makame dalej este to potrebujem stiahnut dole
Magdaléna Tulejová PodobnýBežkyňa
3min zlepsenie na okruhu! Treningovy bajkovy okruh, silovy. A dokonca posledny okruh som mala najlepsi!!!
Lucia PeškováManažérka, triatlonistka
S Michalom cvicim uz vyse polroka a som velmi spokojna, ze som na neho natrafila:-) Je velmi trpezlivy, vnimavy, ochotny vysvetlit cvik i viackrat, aj nazorne predviest. Vie ma spravne vyhecovat, najma ked uz myslim, ze meliem z poslednych sil… Je vzdy pripraveny na nase cvicenia, nestriela cviky “z brucha”, priebezne mi obmiena treningovy plan podla toho kam sa chceme posunut. Misko je proste Pan trener!
Katka MandlováWSIA, manažérka

PRE KOHO SOM VYTVORIL VÝZVU 7 DNÍ NA 100%?

Odpovedz si na nasledujúce otázky a ak aspoň raz odpovieš áno, tak výzva je na 100% pre teba! 

 • Potrebuješ schudnúť a zhodiť prebytočné kilá?
 • Chceš sa zdravo stravovať a vyznať sa vo výžive?
 • Chceš sa naučiť ako spaľovať podkožný tuk?
 • Chceš mať krajšiu a výkonnejšiu postavu?
 • Zaujíma ťa, ako funguje metabolizmus nášho tela?
 • Už dlho plánuješ začať cvičiť, ale nevieš ako?
 • Chceš mať svoj tréningový plán na cvičenie?
 • Potrebuješ niekoho, kto ti pomôže a bude ťa podporovať?

OBSAH VÝZVY

 • 1
  DEŇ VÝZVY - ŠTART VÝZVY - Základná diagnostika a analýza stravy (DNES)
 • 2
  DEŇ VÝZVY - Čo je najcennejšie na tvojom tele? + 1. TRÉNING (Zajtra)
 • 3
  DEŇ VÝZVY - Nakopme zadok tvojim tukovým zásobám. + 2. TRÉNING (Už čoskoro)
 • 4
  DEŇ VÝZVY - Vyhackuj svoju regeneráciu. (Už čoskoro)
 • 5
  DEŇ VÝZVY - S týmto prestaň a výsledky uvidíš okamžite. + 3. TRÉNING (Už čoskoro)
 • 6
  DEŇ VÝZVY - Najlepšia diéta na svete je ... + 4. TRÉNING (Už čoskoro)
 • 7
  DEŇ VÝZVY - Najdôležitejšia rada v tvojom živote. (Už čoskoro)
 • 8
  DEŇ VÝZVY - TAJNÝ KĽÚČ K ÚSPECHU (Už čoskoro)
„Prekonajte strach a dosiahnete cieľ.“
Napoleon Hill

PODAL SOM TI POMOCNÚ RUKU, TERAZ JE TO LEN NA TEBE