ULTRAREŠTART - reštartujte svoj metabolizmus, nakopnite chudnutie a zlepšite svoje zdravie jednoduchým stravovacím programom!

 • Nedarí sa ti dlhodobo schudnúť? 
 • Máš pocit nízkej mentálnej alebo fyzickej výkonnosti? 
 • Máš problémy s trávením ako zápcha, nafukovanie či hnačky?
 • Máš pocit, že ti niektoré potraviny nerobia dobre?
 • Máš za sebou už XY diét, ktoré nezabrali?
 • Myslíš si, že "tebe už nič nepomôže"? 

Predstavujem ti program Ultrareštart.

     Počas svojej kariéry som sa stretol s veľkým množstvom ľudí. Smutné je, že DRVIVÁ VÄČŠINA mala problém so schudnutím. Myslím si, že na chudnutie a celkovo na naše zdravie má najväčší vplyv strava. Strava najviac ovplyvňuje to ako sa cítime, ako vyzeráme a aký máme výkon. Navyše moje vlastné zdravotné problémy, s ktorými mi nikto nevedel dlhodobo pomôcť ma doviedli k hlbšiemu štúdiu rôznych prístupov k strave. Akonáhle som zmenil niektoré veci, upravil stravu, zaradil protizápalové programy, tak sa mi zlepšilo aj zdravie. Ako príklad môžem uviesť dlhodobé problémy s akné na chrbte, kde mi nepomohla ani imunodermatologička. Pomohla mi až úprava stravy a podobne zostavený program ako je Ultrareštart. Prioritne som ho vytvoril pre seba, ale nedalo mi to a musel som ho "dať von" aj verejne. Chcem totiž pomôcť čo najviac ľuďom a je dôležité, aby ste mali tieto informácie, ktoré mám ja. 

Základné piliére úspešnej premeny postavy.

 • Odstránenie zápalov
  Naša západná strava je výrazne podporujúca zápaly v našom tele, tie narúšajú našu imunitu a pri narušenej imunite sa telo nedokáže poriadne sústrediť na chudnutie.
 • Zlepšenie trávenia
  Môžete si počítať kalórie koľko chcete a jesť doplnky výživy, ale mnoho ľudí veľkú časť nedokáže poriadne stráviť a naplno využiť. Preto môžete mať problém so schudnutím.
 • Hormonálna optimalizácia
  Naše telo nie je riadené mozgom, akoby sa na prvý pohľad zdalo, ale je vo výraznej miere ovplyvnené aj hormónmi. Program Ultrareštart dokáže zlepšovať a optimalizovať kľúčové hormóny v našom tele, ktoré nám pomôžu schudnúť.
 • Vyradenie "toxínov"
  Niektoré potraviny alebo kombinácie potravín môžu predstavovať pre naše telo záťaž. Preto je dôležité na začiatku programu odstrániť problematické potraviny a tak zlepšiť zdravie, naštartovať chudnutie a obnoviť metabolizmus.

Ultrareštart je prvýkrát verejne dostupný! Čo si myslia ľudia o Ultratréning systéme, ktorého je súčasťou?

Ahoj Michal, ubehlo to, ani neviem ako. Naozaj nie som športový typ a tak som sa musela do cvičenia prinútiť. Skutočne neviem, aký "zázrak" sa stal, že som sa dala na Tvoju výzvu a aj na tento program 😊. Na začiatku som pri výške 171 cm vážila 71 kg. Teraz mám 64 kg. V páse som mala 80 cm teraz mám 74 cm. Najhoršie je to s bokmi. Tam som mala až 112 cm, teraz mám 104 cm. Mne však ide nielen o chudnutie, aj keď to je samozrejme tiež veľmi fajn, ale chcem, aby mi spevnelo telo. Zatiaľ to naozaj nie je nič moc. Michal, dokázal si nemožné! Dokázal si vo mne vzbudiť záujem o cvičenie. Nik z rodiny neveril, že som začala cvičiť!!! Nič na mňa doteraz nezaberalo... Som veľmi rada, že som si kúpila Tvoj program. Naozaj neľutujem. Vyhovuje mi tento spôsob tréningov.☺ Prajem Ti pekný deň.
Miroslava Sumbalová
Ahoj Michal, práve som dokončil program nové telo 2.0.Predtým som si kúpil aj ultrajedálniček a pozrel som do neho.A teraz by som to chcel zhodnotit a dat Ti feed back. V decembri 2017 som bol na kontrole u doktora a dopadlo to velmi zle. Cukor,cholesterol,pečenové,tlak,váha-všetko zle.Takže začiatok premeny+zmena jedálničku 27.12.2017. Výška 175cm,váha 120kg,pás 126 cm. Na začiatku som odbehol sotva 5 min na páse vo fitku,kondička+sila nulová. Zmena jedálnička+pitného režimu.Cvičenie 4 krát podľa programu.+ja som si naordinoval pred treningom vždy beh na páse. 2Váženie-/3.3.18/-výška 175 cm,váha 108,1kg,pás 117 cm, Cukor pred-11,63 mol,teraz-6,7 mol,cholesterol -o.k. Tlak: 125/60/80 Samozrejme vdaka patrí aj mojej rodine za podporu a že ich to baví tiež. Samozrejme patrí aj tebe. Myslím si že si odviedol velmi dobrú robotu a môžeš byt so sebou spokojný. Ak sa niekto dočítal až sem tak URCITE ODPORUCAM TENTO PROGAM SKUSIT.Samozrejme aj z jedalničkom. Stojí to za to. Ak by niekto mal pochybnosti o týchto slovách kludne napíšte. toť vše dík
Martin Janeba
Ahoj Michal reagujem na mail, ktory som od teba dostal po mesiaci, kde si sa pytal ako minto ide....tak odpovedam. Uz mam svoj hlavny ciel splneny, lebo 1.10. som uspesne absolvoval MMM KE. Mne o vahu az tak nejde, kedze pri mojich 188cm som zisiel na slusnych 85kg...to znamena ze som od vtedy ako trenujem podla teba nie len odstranil Iliotibialny syndrom a zvladol maraton ale aj spevnil clenky a cele telo a shudol cca 8 kg.... Cas nebol svetoborny, ale o cas mi ani neslo. Ciel bol sa prekonat a sam seba takto prekonat 42,195km. Treningy su pre mna ako stvorene a uplne mi vyhovuju cviky s vlastnou vahou... Este raz dakujem za podporu, bez tvojich rad by som sa itbs nebol zbavil.... uz sa tesim kedy sa zacnem znovu cvicit a behat....
Kamil Greguš

Ultrareštart nie je diéta! 

     Toto je tzv. optimalizačný protokol. Nie je to zázračná týždňová, rýchlokvasený diéta. Je to program, ktorý má hlbší zmysel pre tvoje telo. Dobre a správne fungujúci metabolizmus je základným predpokladom pre dosiahnutie lepšej postavy. Krajšia a chudšia postava totižto pricházda až so zlepšeným zdravím. Preto je mimoriadne dôležité sa v prvej fáze chudnutia zamerať práve na obnovenie funkcie nášho metabolizmu pomocou takéhoto stravovacieho programu.

Pre koho je vhodný program Ultrareštart? 

ULTRAREŠTART je program vhodný:

 • Pre ľudí, ktorí majú dlhodobo problém schudnúť
 • Pre ľudí, ktorí držali už nespočetné množstvo diét
 • Pre ľudí, ktorí trpia častou chorobnosťou
 • Pre ľudí, ktorí sa dlhodobo nestravovali zdravo
 • Pre ľudí, ktorí chcú byť zdravší a vitálnejší
 • Pre ľudí, ktorí trpia chronickými problémami
Čo program Ultrareštart zahŕňa a koľko stojí?

7 základných videí s celým programom, pre tých, ktorí radi sledujú videá

PDF súbor s celým programom pre tých, ktorí radi čítajú

Ebook s receptami, ktoré môžete využiť najbližší mesiac

Program Ultraspánok na lepšiu regeneráciu

Ebook so potravinami na vyradenie

Ebook s bezpečnými potravinami

Program Ultrareštart zahŕňa toto všetko

DVOJMESAČNÝ STRAVOVACÍ PROGRAM ULTRARESTART vo forme siedmich videí a PDF ebooku

EBOOK S RECEPTAMI

PDF nákupný zoznam

PDF zoznam  bezpečných potravín 

PDF zoznam potravín na vyradenie

BONUS: program ULTRASPÁNOK 

DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP!  (neoceniteľné)

CELKOVÁ HODNOTA PROGRAMU: 39,99€

SPOLU DNES LEN: 27€