ULTRACORE - online tréningový program zameraný na cviky na brucho a hlboké stabilizačné svaly

 • Ak nemáte pevný stred tela (brucho), je to ako keby ste strielali z kanónu na malej loďke.
 • Vybudujte si pevné základy vďaka tréningu hlbokých stabilizačných svalov.
0
klientov si už zakúpilo tento program

S posilňovaním brucha som začínal ako mnohí z vás ... NESPRÁVNE.

     Pamätám si na časy, kedy som chodieval ako mladý do "zaprdenej" posilky v pivnici u nás na sídlisku. Samozrejme ako väčšina ľudí aj ja som chcel mať pevné a silné brucho. Preto som "okukal" tie "najlepšie" cvičenia, ktoré tam robili miestní borci v nádeji, že spevním svoje brucho. Trávil som, po každom tréningu, čas desiatkami sklápačiek a skracovačiek, sedel na šikmých ľavičkách alebo robil rôzne druhy sed-ľahov. A efekt? Skoro žiadny. Mojim cieľom totiž nebolo budovať kulturistickú postavu, kde by som tieto cvičenia potreboval. Mojim cieľom bolo byť pevný a zlepšiť svoj výkon v športe. 

Našťastie sa všetko zmenilo ... 

     Počas štúdia na FTVŠ a neskôr aj po absolvovaní ďalších kurzov som dostal úplne iný pohľad na väčšinu bežných "fitness" cvičení. Zistil som, že cieľom moderného tréningu pre ľudí NEmá byť budovanie kulturistickej postavy a využívanie ich princípov. Zistil som, že bežný človek potrebuje riešiť najprv zdravie a držanie tela, potom výkon a až nakoniec "estetickosť" postavy. 

     Preto som sa ponoril do hlbšieho skúmania problematiky brušných svalov a ich tréningu a zistil som, že bežné cvičenia, ktoré robí drvivá väčšina ľudí sú absolútne nevhodné pre normálneho človeka, ktorý sa chce cítiť zdravo. 

     Som rád, že som opustil mainstreamové praktiky a vydal sa novou, lepšou cestou za pevným bruchom. Po dlhých rokoch štúdia a desiatkách ľudí, ktorí prešli mojimi tréningami som si všimol jednu spoločnú črtu. Mnoho ľudí mi už po pár tréningoch začne hovoriť, že sa cítia oveľa lepšie, že ich menej bolí chrbát, že chodia oveľa vystretejšie a pevnejšie a že sa im zlepšuje aj držanie tela. A to je presne cieľ moderného tréningu pre bežných ľudí. Nie len honba za tehličkami na bruchu, ale v prvom rade zlepšené zdravie a kvalita života. 

     Na základe týchto dlhoročných skúseností a vedomostí som vybral tie najúčinnejšie cvičenia, ktoré sa mi najviac v praxi osvedčili a spracoval som ich do tohto unikátneho programu ULTRACORE, ktorý nemá v Česko-Slovensku konkurenciu.

cviky na brucho

Prečo je program UltraCORE lepší ako väčšina dostupných programov na brucho?

     Väčšina tréningov a plánov, ktoré nájdete na internete alebo youtube je zameraná len na posilňovanie priamych brušných svalov. Ak chcete mať skutočne silné a pevné svaly, ktoré nie sú len "na okrasu", ale skutočne plnia svoju funkciu, musíte posilňovať aj ostatné svaly, ktoré sa nachádzajú v okolí brucha. Sú to najmä priečny brušný sval a šikmé brušné svaly, ďalej bránica a panvové dno. Bežne dostupné cviky na youtube alebo v článkoch zapajajú vo výraznej mierne len jeden sval a tak nebudujú pevnosť v celom komplexe svalov, čo je jedna z najväčších chýb v tréningu. 

Vybuduj pevné brušné svaly a silný hlboký stabilizačný systém. Vďaka funkčnému tréningu a týmto pilierom:

 • Dýchanie
  Základom správnej funkcie brucha a stabilizačných svalov je dýchanie a činnosť bránice. Tomuto sa často nevenuje pozornosť v bežnom fitness tréningu. V našom programe začíname práve na týchto základoch stavať.
 • Základné pohybové stereotypy
  Ďalším problémom klasického fitness prístupy, ktorý je plný skracovačiek a brušákov je to, že necvičíte v základných pohyboch, na ktoré je ľudský organizmus stavaný, ako sú ľah na chrbte, otáčanie, pohupovanie, kľaky na kolenách a pod. V našom programe si prejdete všetky základné polohy a pohyby, vďaka ktorým presne a cielene aktivujete hlboké svaly.
 • Postupné zaťaženie
  Bežne ľudia volia nevhodné cvičenia a chýba im postupnosť od najľahších po tie ťažšie. Toto sme ošetrili našim programom, kde si postupne prejdete od základných cvičení až po tie najťažšie. Rôzne varianty obtiažnosti vám pomôžu k čo najlepším výsledkom.
 • Cvičenie s vlastným telom
  Základom je ovládať vlastné telo, až potom môžete ovládať ostatné veci. Preto sme sa snažili maximálne využiť potenciál cvičení s vlastnou hmotnosťou tela. Potrebovať budete len minimum pomôcok (expandér, jednoručná činka alebo fitlopta). Ak ich náhodou nebudete mať, budete mať k dispozícii iné varianty cvičení.

Čo si myslia ľudia o našich Ultratréningoch a našom systéme?

Inak sa mi program velmi paci aj celkovo tvoje programy. Mas to prepracovane, cvicenie nezaberie vela casu a moj dojem je, ze som spevnela. Tvoje programy mi velmi vyhovuju a sem -tam sa pridal aj manzel, len moc nevydrzal, lebo mal po cviceni vzdy velku svalovicu 🙂 Ale dufam ze postupne sa bude pridavat viac a viac. Cviky su premyslene a efektivine. Niekedy svalovicu co som mala z Tvojich cviceni, som nemala ani z kruhovych treningov. Nadalej budem cvicit podla Tvojich programov a tesim sa na nejaku dalsiu seriu programu 🙂 Nech sa Ti dari. Robis super pracu. Pokracuj v tom.
Martina Babrnáková
Ahoj Michal, ubehlo to, ani neviem ako. Naozaj nie som športový typ a tak som sa musela do cvičenia prinútiť. Skutočne neviem, aký "zázrak" sa stal, že som sa dala na Tvoju výzvu a aj na tento program 😊. Na začiatku som pri výške 171 cm vážila 71 kg. Teraz mám 64 kg. V páse som mala 80 cm teraz mám 74 cm. Najhoršie je to s bokmi. Tam som mala až 112 cm, teraz mám 104 cm. Mne však ide nielen o chudnutie, aj keď to je samozrejme tiež veľmi fajn, ale chcem, aby mi spevnelo telo. Zatiaľ to naozaj nie je nič moc. Michal, dokázal si nemožné! Dokázal si vo mne vzbudiť záujem o cvičenie. Nik z rodiny neveril, že som začala cvičiť!!! Nič na mňa doteraz nezaberalo... Som veľmi rada, že som si kúpila Tvoj program. Naozaj neľutujem. Vyhovuje mi tento spôsob tréningov.☺ Prajem Ti pekný deň.
Miroslava Sumbalová
Ahoj Michal, program UltraZadok som si kúpila nie kvôli zmenám mier obvodu tela, ale kvôli silnym bolestiam v krížovej časti a kostrci.Musim povedať, že bolesti sa urcite zmiernili a na prekvapenie som dala dole aj 6 cm v páse.Velmi sa teším že som sa vďaka tebe a tvojim motivačným emailom mohla naštartovať každý deň, aj keď sa mi nechcelo.Tento program máš super urobený a teším sa aj na opačnej strane Slovenska- čiže na východe,ze vieš nakopnúť človeka aby chytil druhý dych a chuť do cvicenia aj takto prostredníctvom všetkych emailov či videí ako presne cvičiť.
Patrícia Tkáčová
Ahoj Michal reagujem na mail, ktory som od teba dostal po mesiaci, kde si sa pytal ako minto ide....tak odpovedam. Uz mam svoj hlavny ciel splneny, lebo 1.10. som uspesne absolvoval MMM KE. Mne o vahu az tak nejde, kedze pri mojich 188cm som zisiel na slusnych 85kg...to znamena ze som od vtedy ako trenujem podla teba nie len odstranil Iliotibialny syndrom a zvladol maraton ale aj spevnil clenky a cele telo a shudol cca 8 kg.... Cas nebol svetoborny, ale o cas mi ani neslo. Ciel bol sa prekonat a sam seba takto prekonat 42,195km. Treningy su pre mna ako stvorene a uplne mi vyhovuju cviky s vlastnou vahou... Este raz dakujem za podporu, bez tvojich rad by som sa itbs nebol zbavil.... uz sa tesim kedy sa zacnem znovu cvicit a behat....
Kamil Greguš

Core tréning je základom! 

Core (hlboké svaly trupu okolo brucha) sú v dnešnej sedavej dobe často oslabené. Naše telo ich nedokáže poriadne zapojiť a preto sa ľahko stane, že preťažujete vonkajšie svaly, ktoré sa následne môžu skracovať. Tomuto chceme predísť v našom programe zameranom na posilnenie svalov, ktoré držia telo v správnej polohe. 

Je program UltraCORE vhodný aj pre mňa? 

ULTRACORE je program vhodný:

 • Pre ľudí, ktorí majú oslabené brušné svaly
 • Pre ľudí, ktorí sedia celý deň v kanceláriach a za počítačom
 • Pre ľudí, ktorých bolia kríže a chrbát
 • Pre ľudí, ktorí majú zlé držanie tela
 • Pre ľudí, ktorí pravidelne cvičia a chcú zmenu v tréningu brucha
 • Pre ľudí, ktorí potrebujú pevné základy hlbokých svalov
 • Pre bežcov, ktorí zanedbávajú posilňovanie
 • Pre ľudí, ktorí majú panvu v nesprávnej polohe (príliš prehnutý chrbát)
 • Pre všetkých, ktorí hľadajú doplnkové cvičenie k svojim bežným tréningom
Celková hodnota programu je 59,99€. Čo zahŕňa?

6 týždňový tréningový plán

Vrámci programu budete mať 4 tréningy do týždňa po dobu 6 týždňov. Dokopy teda obsahuje 24 presne naplánovaných tréningov, kde si precvičíme úplne základ a neskôr aj zložitejšie cvičenia na brucho, zadok a chrbát.

ultracore mockup 1

VIDEO INŠTRUKCIE

Každé jedno cvičenie je detailne popísané a aj nahovorené, tak aby ste čo najlepšie vedeli ako ho vykonávať. Podľa inštrukcií si odcvičíte predpísaný počet opakovaní alebo sérií. 

cviky na brucho mockup ultracore

SKRÁTENÉ VIDEÁ

Ak už budete niektoré cvičenia poznať, stačí si pozrieť skrátené videá, kde si len osviežite názov a prevedenie daného pohybu, samozrejmosťou je spísaný počet opakovaní a sérií. Nemusíte tak stále pozerať podrobné videá.

ultracore mockup brucho cvicenie dychanie

BONUSOVÉ VIDEO O DÝCHANÍ

Mnoho ľudí sa ma pýta na otázky dýchania pri cvičení. Preto som do programu zahrnul aj prehľadne spracovanú problematiku dýchania, kde vám vysvetlím ako efektívne dýchať a správne cvičiť.

6 týždňový plán

24 presne naplánovaných tréningov

Videá s inštrukciami k tréningom

Videá so správnou technikou cvičenia

Podrobné inštrukcie k jednotlivým cvičeniam a ich technike

NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP DNES ZA SUPER CENU 

LEN: 59,99€

Ako vyzerá program z vnútra? Pozri si toto video

ŽIADNE ďalšie skryté poplatky! Žiadne zmluvy ani kontrakty. Okamžitý prístup k cvičeniam získaš ihneď po spárovaní platby, všetko je online, takže žiadna čakacia doba ani poštovné, či iné poplatky. Cvičiť môžeš v podstate odkiaľkoľvek, kde je internet.

ÁNO CHCEM SPRÁVNE CVIČIŤ BRUCHO!

 

Náš web je 100% zabezpečený, používame najmodernejšie šifrovanie vašich údajov.

Ahoj Michal, balim na dovolenku a zrazu mi to doslo ze ved som ti ani neodpisala! D.A.K.U.J.E.M za tvoju rekonstrukciu - konecne tie ultra kratke sortky nielenze obleciem a aj zapnem (!) z minuleho roku na dovcu tak som sa utekala rychlo zmerat lebo sa priznam ze som si slubila ze sa nebudem ani vazit ani merat pokial tie gate nevyskusam 😀 tak vaha - aj ked nie sice uplne najdolezitejsi ukazovatel ja viem ale tak 57 kg (z pôvodných 61kg) potesilo :)) ale teraz u mna najviac kriticke - boky zo 102cm na 98cm a stehna z 58cm na 55 pas zo 73cm na 69 cm a prsia z 89 cm na 87cm.
Martina Walker

Náš web je 100% zabezpečený, používame najmodernejšie šifrovanie vašich údajov