PREZRADÍM AKO SCHUDNÚŤ BEHOM A DOSIAHNÚŤ PREMENU POSTAVY RÝCHLO A JEDNODUCHO.

Vedci zistili, že len 6 tréningov stačí na to, aby ste schudli aj o 28% viac alebo rýchlejšie ako ostatní, vďaka jednému zabudnutému cvičeniu, ktoré je až mimoriadne jednoduché, krátke, ale pekelne účinné na spaľovanie tuku a vyformovanie postavy, za ktorú sa už NIKDY nebudeš hanbiť.

POZOR! Táto stránka je dostupná len TU a TERAZ a už len:

Väčšinou si ľudia povedia, potrebujem schudnúť, tak začnem každý deň behať. Obujú si tenisky a bežia a bežia a bežia v dobrej viere, že pomalý poklus im zabezpečí najlepšie chudnutie. Veď tak to robia skoro všetci a písali to aj v najnovšom čísle lifestyle magazínu. 

Na tom by nebolo nič zlé, až kým nezačnú robiť základné chyby tohto typu tréningu. 

1. Behajú príliš rýchlo - áno, práve príliš vysoká intenzita tréningu je na škodu veci. Aj keď subjektívne sa im zdá, že nebežia rýchlo, ich telo je slabo trénované a preto sa hýbu vo vysokých pulzoch, kde neprebieha spaľovanie tuku. Výsledok? Strata svalovej hmoty, pretrénovanie, či nechuť pokračovať.

2. Nevyužívajú intervalové behy - o nich už dnes vieme, že sú mimoriadne efektívne na budovanie kondície a na spaľovanie tuku. Bežní ľudia behajú len v jednom tempe a pritom by mali robiť šprinty, či intenzívne a krátke tréningy. 

3. Behajú príliš často - mnoho ľudí začne behať aj každý deň, čo môže byť nevhodné, najmä ak robia chybu z bodu č. 1. Nevyužívajú takmer vôbec regeneračné behy, ktoré zabezpečia, že telo bude pripravené na intenzívnejšie tréningy. 

Spoznaj tajný kľúč k rýchlejšiemu chudnutiu a lepším výsledkom. Ako na to?

 

Podľa jedného z najnovších výskumov z roku 2019, ktorý analýzoval viac ako 35 iných výskumov sa zistilo, že intervalový tréning je efektívnejší ako bežný vo forme pomalého behu alebo poklusu. 

Čo to je intervalový tréning? Je to tréning, kedy pomerne krátku dobu pracuješ vo veľmi vysokej intenzite (robíš veľa opakovaní) a následne máš dlhšiu pauzu. Vďaka takémuto tréningu dokážeš ušetriť čas a dosahovať lepšie výsledky. Príkladom takého tréningu môžu byť napr. behy do kopca alebo šprinty na rovine. 

Ale späť k štúdii. Autori zhodnotili, že intervalový tréning v porovnaní s bežným vytrvalostným tréningom dokáže spáliť až o 28,5% viac tuku! 

(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30765340)

Je to ako keby si na budúci mesiac v práci zarobila viac peňazí za rovnaký čas. Ak zarába niekto 1000€, tak by mu na účet pribudlo ďalších 285€! A to sa predsa oplatí, nie?

Alebo čo keby ste v práci trávili menej času až o 28%? V praxi by to znamenalo, že ak denne pracujete 8 hodín, čo je 480 minút, tak pri úspore až 28% času by ste mohli odísť z práce skôr o 134 minút. To sú 2 hodiny a 14 minút. Nebolo by to skvelé? A za ten istý plat.

 

Aj skúseným stačí len zopár tréningov. Už po ŠIESTICH tréningoch dochádza k super výsledkom! Čo ak by ste makali celý mesiac?

Toto ma šokovalo! 

Vedci v inom výskume zistili, že aj skúsení športovci sa dokážu významne zlepšiť vo výkone, ak spravia LEN 6 tréningov v priebehu dvoch týždňov. Výsledky sú úžasné pretože stačí len 10 - 20 minút a môžeš v priebehu pár dní výrazne zlepšiť svoju kondíciu. 

ZÁVER: Intervalový tréning pomocou šprintu je časovo efektívny a nákladovo nenáročný prostriedok na zlepšenie vytrvalosti a výkonu aj u trénovaných športovcov. 

Ak šprinty pomôžu trénovaným ľuďom, musia pomôcť aj netrénovaným a dokonca ešte viac. Totižto, ak sa radíš do kategórie ZAČIATOČNÍK alebo mierne pokročilý, tak využitie profesionálnych tréningových metód dokáže oveľa viac zlepšiť tvoju výkonnosť ako u skúsených a trénovaných ľudí a tiež zlepšiť postavu.

(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5839711/)

TAK TO VYUŽI A VYHRAJ NAD SVOJIM TELOM. Program UltraCARDIO je rozdiel medzi priemernými výsledkami a EXCELENTNÝMI.

Tu je rýchla cesta k vyformovanej postave a lepšiemu ZADKU vďaka jednému “zabudnutému” cvičeniu - šprintom, ktoré doslova roztopia tuk na tvojom tele. 

Kedysi bolo takmer na dennom poriadku, že ľudia museli šprintovať. V časoch kedy sa živili lovom zveri a zberom plodín sa často stávalo, že ak chceli uloviť nejakú korisť museli za ňou rýchlo zašprintovať. V inej situácii museli oni sami šprintovať pred predátorom, aby sa nestali korisťou a večerou. ŠPRINTY máme jednoducho v génoch a krvi! Vďaka nim sa ľudia v minulosti stávali silnejšími, odolnejšími a výkonnejšími. Tí čo najviac šprintovali mali samozrejme aj najlepšie postavy a boli pre ostatných najpríťažlivejšími. 

Ale ako súvisia šprinty so ZADKOM a formovaním tela? 

Veľmi! 

Šprinty sú jedným z najlepších a najúčinejších cvičení na zadok vôbec a celé telo! Sú jedným z najlepších a najúčinnejších cvičení aj na spaľovanie tuku nakoľko doslova nakopnú metabolizmus na viac ako 24 hodín. 

Pri šprintoch je zadok oveľa viac zapojený do pohybu ako pri bežnom pomalom behu. Tým, že sa snažíš spraviť väčší, dlhší a rýchlejší krok dochádza k maximálnemu zapojeniu svalov stehien, zadku, ale aj brucha! Možno sa to nezdá, ale práve brucho má pri šprintoch dôležitú funkciu. Jednak musí stabilizovať trup a panvu a navyše vytvára miernu rotáciu hrudníka, čím zapájaš aj šikmé brušné svaly. Tieto sa v bežných fitness programoch často necvičia a zanedbávajú.

Šprinty sú multifunkčné cvičenie jednak na zlepšenie postavy a spaľovanie tuku, tak aj na budovanie kondície a formovanie postavy. 

Využi šprinty vo svoj prospech a objednaj si program UltraCARDIO, aby si dosiahl/a ešte lepšie výsledky počas najbližších týždňov. 

OBJEDNAJ SI PROGRAM ULTRACARDIO, ktorý ZAHŔŇA:

 

Trojmesačný plán šprintérskych tréningov v hodnote 3x29,99€ = 89,97€

V programe využívame veľmi krátke, ale o to intenzívnejšie intervalové tréningy, ktoré sú skvelé na spaľovanie tuku. Výhodou je, že nepotrebuješ žiadne pomôcky, ani chodiť do fitka. Každý tréning je najmä o behu a šprintoch. K tomu kombinujeme ľahké behy v nízkej intenzite, ktoré majú tiež svoj význam pri spaľovaní tukov.

Presný návod vo forme ebooku UltraCARDIO v hodnote 9,99€

Kde ti vysvetlím ako využiť na maximum benefity intervalových a šprintérskych tréningov, ako sa správne otestovať na určenie tvojej kondície pre lepšie prispôsobenie plánu. Plán máme rozdelený na tri kategórie, aby si každý našiel ten najvhodnejší pre seba. 

Plán UltraCARDIO - Alternatívy do fitka v hodnote 9,99€

Máš zaplatenú permanentku a bojíš sa, že by si ju na tento program nevyužila? Alebo chodíš radšej do fitka ako na tréning vonku? Pripravil som pre teba alternatívne cvičenia, ktoré budú mať podobný efekt ako šprinty a môžeš ich robiť takmer v každom fitku. 

CELKOVÁ HODNOTA PROGRAMU: 109,95€

 

DNES LEN: 17€