REKONŠTRUKCIA 2:0 - tvoj vlastný zadok je tvoja posilovňa!

 • Vybuduj svaly, spáľ tuk, zlepši kondíciu a vyformuj postavu vďaka jedinečným cvičeniam len s vlastným telom
 • Žiadne činky, žiadne lavičky, žiadne posilňovacie stroje lebo schopnosť pracovať so svojim telom je skutočným obrazom tvojej kondície a sily

Prečo je program Rekonštrukcia 2:0 unikátny a mimoriadne efektívny?

      Do programu Rekonštrukcia 2:0 som som zhrnul veľkú časť svojho know-how, ktorú som nadobudol počas posledných 7 rokov, čo pôsobím v oblasti kondičného tréningu a práce s desiatkami zverencov. Tento online coaching je mojou pomocnou rukou pre ľudí ako si ty, pre ľudí, s ktorými nemôžem pracovať osobne, ale viem im pomôcť s tréningom prostrednictvom unikátneho tréningového konceptu. 

Vybuduj novú postavu vďaka unikátnemu tréningovému konceptu.

 • 2 silové a 2 metabolické tréningy
  V každom týždni ťa čakajú 4 hlavné tréningy. Tréningy sú rozdelené na dva silové, aby sme zlepšovali tvar tvojej postavy, a dva metabolické, ktoré naštartujú spaľovanie tukov. Navyše máš na víkend pripravenú výzvu, v ktorej otestuješ svoj výkon na maximum.
 • Zaberá 2% času denne
  Celý program je nadizajnovaný tak, aby v základnom variante zaberal minimum času denne. Celé cvičenie ti zaberie vo väčšine prípadov len 30 min, čiže 2% z tvojho dňa.
 • Potrebuješ len 2m2 miesta
  Na tento program potrebuješ minimum priestoru. Takmer všetky cvičenia a tréningy sa dajú odmakať na priestore dvoch štvrocových metrov. Preto môžeš cvičiť doma v izbe, alebo hocikde vonku.
 • Potrebuješ 0 pomôcok
  Celý program je čisto s vlastným telom. Nepotrebuješ žiadne špeciálne pomôcky. Jediné dve pomôcky, čo budeš potrebovať sú karimatka (alebo iná podložka), hlavne ak máš pod sebou tvrdú podlahu a uterák, keď budeš potiť svoje prebytočné kilá. Nič viac ti netreba.
Vyskúšaj si REKONŠTRUKCIU zadarmo vo Výzve 7 dní na 100%

Čo si myslia moji zverenci o tréningoch?

Z môjho pohľadu je Miško silná osobnosť, vyzná sa v tom, čo robí, neustále sa dovzdeláva a je to aj skvelý parťák - táto štvorkombinácia mu dáva pevný predpoklad k tomu, aby patril medzi tých najlepších v oblasti, ktorej sa venuje. Aj vďaka nemu napredujeme nielen ja, ale aj členovia mojej bežeckej ´crew´ @LunarRunners.

Janka Čahojovámarketérka, zakladateľka Lunarruners

Pozerám sa spätne na tých skoro 10 mesiacov, čo s Michalom trénujem a pomáham mi znovunadobudnúť samu seba, principiálne stav, v akom som bola do 40-tky. A som nesmierne šťastná, že som išla do toho. Pomohol mi zmeniť životný štýl, cvičenia boli vždy vyvážené a záťaž sa postupne rozumne zvyšovala. Vždy som odchádzala z tréningu spotená a „zničená“ ale napodiv nabitá energiou. Je neuveriteľné, koľko toho vie o správnych a rôznorodých druhoch cvičenia s náradím, aj s vlastnou váhou. Verím, že spolu ešte dokážeme posunúť aj moje hranice a teším sa na ďalšie tréningy.

Dita Sirotovámajiteľka spol. WBI

Cením si naozaj individuálny prístup k mojim potrebám. Od prvého zmerania FMS až po posledný tréning bola naša spolupráca o tom, čo potrebujem ja a nie čo je práve "in". Páčila sa mi variácia cvikov, ktoré boli prispôsobené na jazdu na horskom bicykli, čo som pocítila v sile držania a straty bolesti v zápästí po dlhšej jazde teréne (okrem iného).

Lucia Pešková, triatlonpoisťovníctvo

Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.

Michal ŠirokýŠéf marketingu Rigips, bežec

Ahoj, len v skratke, ze dakujeme- mame novy osobacik so Shelby na 5km a v take tempo som zatial nedufala ani v najtajnejsom sne- 21:53min 4:22min/km- DAKUJEM ale makame dalej este to potrebujem stiahnut dole

Magdaléna Tulejová PodobnýBežkyňa
kontakt

Bez cvičenia to dnes nejde! 

Pohyb a cvičenie je dnes skôr nutnosťou ako hobby. Sedenie v kanceláriách a za počítačmi totálne deformuje naše držanie tela, skracuje nám svaly a obmedzuje nás v zdravom pohybe. Aj na toto som myslel v Rekonštrukcii 2:0, preto tam nájdeš zodpovedne vybrané cvičenia, ktoré vrátia tvojmu telu prirodzený rozsah pohybu. 

Je tento online coaching vhodný aj pre mňa? 

REKONŠTRUKCIA 2:0 je program vhodný:

 • Pre ľudí, ktorí potrebujú schudnúť a chcú zlepšiť postavu
 • Pre ľudí, ktorí sedia celý deň v kanceláriach a za počítačom
 • Pre ľudí, ktorí chcú cvičiť efektívne za minimum času
 • Pre ľudí, ktorí chcú cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek
 • Pre ľudí, ktorí cvičevajú, ale hľadajú nový stimul do tréningu
 • Pre ľudí, ktorí chcú začať s cvičením ale nevedia ako
 • Pre ľudí, ktorý nemajú čas chodiť do fitka
 • Pre ľudí, ktorých nebaví vysedávať na strojoch
Vyskúšaj si REKONŠTRUKCIU zadarmo vo Výzve 7 dní na 100%
Čo program zahŕňa a koľko stojí?

Viac ako 110 rôznych cvičení na celé telo

40 účinných tréningov len s vlastným telom

Tréningový denník na sledovanie výkonnosti

Videá s inštrukciami k tréningom

Ebooky o stravovaní pre ešte lepšie výsledky

Bonusové videá o sledovaní svojho pokroku

Vieš aká je najťažšia činka na svete?
Je to tvoj vlastný ZADOK! 

Tak ho zdvihni zo stoličky a začni makať na REKONŠTRUKCII svojho tela. Tento program ťa dostane za hranicu tvojich možností.

Je to na tebe, či chceš nové telo alebo nie.

Vyskúšaj si REKONŠTRUKCIU zadarmo vo Výzve 7 dní na 100%