najcitanejsie clanky

Načítanejšie články o strave a cvičení 2017

Pripravil som pre teba zoznam TOP 4 najčítanejších článkov za rok 2017, ktoré mali tisíce prečítaní. Verím, že väčšina z nich zmenila aspoň trochu pohľad na zdravú stravu a cvičenie.

Na prvom mieste dlhodobo vedie Potravinový podvod

V článku o potravinovom podvode píšem o tom, prečo sú detské potraviny podľa mňa veľmi zlou voľbou nie len pre deti. Je to jeden z najväčších podvodov, aký naša spoločnosť toleruje na najmenších občanoch. Článok, ste si v minulom roku prečítali až 14 957 krát. Všetko podstatné sa dozvieš TU: http://michalpataky.com/potravinovy-podvod-pachany-na-vasich-detoch/

Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch.

Bolesťami kolena trpí čoraz viac bežcov.

A to je dôvod, prečo veľa z nich vyhľadáva článok o ITBS alebo iliotibiálnom syndróme. ITBS je akútna bolesť na vonkajšej strane kolena, ktorá sa prejavuje väčšinou pichaním. Pociťujeme ju hlavne pri behu alebo turistike. Taktiež sa prejavuje pri chôdzi zo alebo do schodov a pri prednožení a zanožení. Ak chceš tomuto častému zraneniu predchádzať prečítaj si tento článok tak ako 9 280 ľudí v minulom roku:

Čo je to Iliotibiálny syndróm (ITBS) a ako naň? Časť 1.

Kontroverzný článok o cukrovej vate.

Tretie miesto v čítanosti si získala cukrová vata. V poslednej dobe som si vybudoval obrovský odpor voči tejto pochutine z cukru. Už dlho mi je jasné, že nič, čo má v názve cukor nemôže byť dobré, ale potom ako som začal odhaľovať ďalšie skutočnosti, tak sa môj odpor rapídne zväčšil. Vopred sa ospravedlňujem všetkým citlivým, ale sem tam môže tento článok obsahovať aj nejaké slovo, ktoré sa niekomu nemusí páčiť. Článok ste si prečítali 3120 krát.

Predaj cukrovej vaty by mal byť trestný čin!

Ako schudnúť z brucha trápi veľa ľudí.

Brucho a brušné svaly sú jednou z „najproblematickejších“ partií. Je v podstate jedno, či sa jedná o ženy alebo o mužov. Obe pohlavia chcú mať krajšie a pevnejšie brucho. U chlapov je to trošku horšie lebo majú tendenciu ukladať viac tuku do oblasti brucha a brušnej dutiny ako je to v prípade žien. Ak neješ cukrovú vatu a „detské“ potraviny, tak by si tento problem nemusel/a mať. Avšak 2348 ľudí to má naopak a potrebujú zhodiť pneumatiku okolo pása.

Ako schudnúť z brucha?

Komentáre
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre