Čo ak by som ti povedal, že existuje overený spôsob ako znížiť alebo úplne odstrániť chute na sladké, ktoré spôsobujú závislosť na nezdravom jedle?

Sladké je pre väčšinu z nás pomerne veľký problém, hlavne v dnešnej dobe. Pripravil som pre teba OVERENÉ TECHNIKY, ktoré môžeš ihneď využiť a aplikovať a zbaviť sa tak, či už  závislosti na sladkom alebo nejakých prehnaných chutí  na sladké. A tým pádom zdravšie žiť, zdravšie sa stravovať.

ÁNO, priznávam sa!

Sám som s tým mal voľakedy problém ...

Pamätám si tie časy, kedy som po každom obede musel zajedať niečo sladké. Vždy to bol nejaký keksík, sladkosť, čokoláda alebo koláčik. Nevedel som s tým prestať.  Mal som pocit, akoby ma to ovládalo. Bolo to v časoch keď som hrával futbal, trénoval som 4 - 6 krát do týždňa a stále sa mi nedarilo. Mal som najslabšiu kondíciu z tímu, nevládal som behať a stále ma trápila pneumatika okolo pupku.

Bol som z toho v koncoch lebo som si uvedomoval, že to nie je v poriadku. Nie je v poriadku keď na dennej báze do seba pchám sladkosti. Navyše som si všimol, že po bežnej čokoláde sa mi tvorí akné. Vtedy som sa začal oveľa viac zaujímať o stravu, cvičenie a tréning. Dostal som sa k informáciám o našich chutiach, o sladkom a o tom, prečo sa správam tak ako sa správam. POVEDAL SOM SI DOSŤ!

Musel som si SÁM prejsť transformáciou svojich chutí nato, aby som sa zbavil svoje malej závislosti na horálkach či kakaových rezoch. Nemal som nikoho, kto by mi s tým pomohol, bol som mladý a neskúsený. Ale nakoniec som prišiel na to, ako TRANSFOMOVAŤ naše chute. Tento proces som začal rozoberať aj v iných svojich videách a vo vzdelávaní svojich zverencov. Chcel som im pomôcť s týmto problémom, ktorý má mnoho z nás. 

Neskôr som bádal ďalej, išiel som hlbšie do podstaty problému, študoval som fyziológiu, hormóny, ale aj správanie mozgu a vzorce správania ľudí, abosolvoval som školenie, kde som pochopil v čom je problém. Nakoniec z toho vznikol program, v ktorom som zhrnul viac ako 10 rôznych metód, stratégií a postupov, ktoré ti pomôžu zbaviť sa závislosti na sladkosti alebo prehnaných chutí na nezdravé pochutinky

Najlepšie na tomto programe (tak ako pri väčšine našich produktov) je to, že je veľmi krátky, jednoduchý, ale zato ÚČINNÝ! Na každého bude platiť niektorá iná stratégia, preto môžeš skúšať a vybrať si to, čo bude tebe ako jedinečnej osobe najlepšie sedieť. 

Si pripravená/ý odhaliť tajomstvo toho, ako sa zbaviť chudit na sladké? POĎME NA TO! 

 

DNES na teba čaká jedinečný a detailný návod, vďaka ktorému ťa naučíme ako sa zbaviť závislosti na nevhodných a nezdravých potravinách.

 

Čo všetko získaš pre seba vďaka programu

AKO SA ZBAVIŤ SLADKÉHO?:

 • Osvedčený návod ako sa zbaviť sladkého pozostáva z 11 videí
  Dopodrobna prejdeme niekoľko veľmi dôležitých faktov, ktoré ovplyvňuju našu chuť na sladké.
 • Začneme od základov
  Postupne si prejdeme tie najjednoduchšie a najrýchlejšie použiteľné rady, ktoré ti pomôžu premôcť tie obrovské chute na sladkosti.
 • Zničíme skrytý cukor
  Vďaka programu sa dozvieš, ako sa takmer v každej potravine ktorú konzumuješ nachádza cukor. Naučím ťa ako tohto skrytého démona odstrániť raz a navždy.
 • Naučíme ťa, ako nahradiť sladké
  A raz a navždy sa tak zbaviť bežných sladkostí, ktoré vieme veľmi efektívne nahradiť správnymi potravinami. Preto si ani nevšimneš, že sa sladkého ani nedotýkaš.
 • Docielime dlhodobý stav
  Náš program nie je o tom, že sa budeš pár týždňov týrať a obmedzovať. Nechceme, aby ti stravovanie spôsobovalo stres. To je zlá taktika keď chceme dlhodobú zmenu.
 • Odhalíš čo nám spôsobuje emočné a fyziologické jedenie
  Je dôležité naučiť sa rozoznávať kedy naozaj potrebujeme niečo zjesť a kedy je to "len v našej hlave".
 • Nakopneš svoje chudnutie a zdravú stravu
  Bez stresujúcich diét, či počítania kalórií ťa efektívne nasmerujeme na cestu zdravého stravovania a to úplne bez bolesti, či prílišného odriekania niektorých chutných vecí.

Je tento program vhodný aj pre MŇA? 

PROGRAM AKO SA ZBAVIŤ SLADKÉHO je vhodný:

 • Pre ženy, ktoré potrebujú po jedle vždy niečo sladké
 • Pre ženy, ktoré nevedia ovládať chuť na sladké
 • Pre ženy, ktoré musia mať sladké raňajky
 • Pre ženy, ktoré podliehajú emočnému jedeniu
 • Pre ženy, ktoré sa chcú zbaviť ustavičnej chuti na niečo sladké
 • Pre ženy, ktoré sa chcú naučiť jesť menej nezdravé sladkosti
 • Pre žený, ktoré chcú preorientovať svoje chute na zdravé sladkosti
 • Pre ženy, ktoré sa chcú naučiť piť kávu bez cukru
 • Pre mužov, ktorý sa našli v predchádzajúcich riadkoch 😉

Čo program zahŕňa a koľko stojí?

11 videí + BONUS ZADARMO kde nájdeš:

ÚVOD DO PROGRAMU AKO SA ZBAVIŤ SLADKÉHO

ZAČNI OD ZÁKLADOV

SKRYTÝ CUKOR

ZÁKLADNÉ POTRAVINY

NAHRADENIE SLADKÉHO

TRANSFORMÁCIA CHUTI

OTOČENÁ PSYCHOLÓGIA

80:20

EMOČNÉ A FYZIOLOGICKÉ JEDENIE

PSYCHOLÓGIA TRESTU

RAŇAJKY

TERMINÁTOR

BONUS ZADARMO: E-BOOK AKO SA ZBAVIŤ SLADKÉHO

CELKOVÁ HODNOTA PROGRAMU: 49,99€

BONUS V HODNOTE 34,96€ LEN PÁR DNÍ

PROGRAM ULTRATUKY

Ktorý okamžite zlepší tvoje zdravie a nakopne spaľovanie tuku. Vďaka nim budeš presne vedieť čo máš jesť a ako zefektívniť chudnutie.  UltraTuky sú základný program na "prepnutie" tela do režimu spaľovania tukov ako hlavného zdroja energie pre telo.

21 DŇOVÝ STRAVOVACÍ PLÁN

Na to, aby si mohol/a aplikovať vedomosti z Ultratukov, som pre teba prichystal aj trojtýždňový stravovací plán. V ňom nájdeš príklady jedál, ktoré môžeš využiť vrámci svojej snahy o zefektívnenie metabolizmu.

CELKOVÁ HODNOTA 84,96€

AKCIOVÁ CENA LEN 24,95€

Sme presvedčení o tom, že PROGRAM AKO SA ZBAVIŤ SLADKÉHO je natoľko skvelý, že každý, kto si kúpi si ho hneď obľúbi. Okrem toho sme si istí, že maximálne zmení tvoj postoj k sladkému a samotnú chuť sladkého v ústach.

Preto na program dávame 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Počas najbližších dvoch týždňov ho môžeš skúšať, používať, aplikovať, všetky informácie nášho programu. Ak by si zistil/a, že to nie je pre teba alebo že ti neprináša žiadnu hodnotu, pokojne nám napíš email a my ti ihneď vrátime plnú sumu.

Osobne garantuje Mgr. Michal Pataky
 • 1
  Vyplň SPRÁVNE svoje údaje
  Aby sme vedeli kam poslať prihlasovacie údaje
 • 2
  Zaplať kartou
  A ihneď ti pošleme odkaz na členskú sekciu
 • 3
  U mňa nič neriskuješ.
  A preto ti dávam 14 dní garanciu vrátenia peňazí

ÁNO! Chcem SA ZBAVIŤ SLADKÉHO teraz so zľavou 50%