ONLINE MINIKURZ:

 

Naučte sa, ako cvičiť brucho lepšie než väčšina "fitness expertov" už za najbližšie štyri dni.

Zaujíma Ťa, ako správne cvičiť brucho? Pripravil som pre Teba jednoduchý minikurz, v ktorom Ti prezradím, ako na efektívny a funkčný tréning tejto problematickej časti nášho tela. 

TENTO KURZ JE PRE TEBA ÚPLNE ZADARMO

Zaručujeme 100% bezpečie tvojich údajov.

ČO ŤA V KURZE ČAKÁ?

DEŇ 1. Aké svaly brucha máme a ich funkcia vrámci pohybov 

V tomto videu sa dozviete základnú anatómiu brušných svalov a ich funkciu. Na základe nej potom pochopíte ako funguje cvičenie brucha z hľadiska funkčného tréningu.

DEŇ 2. Najčastejšie a najväčšie chyby v tréningu brucha

Nasledujúci deň ti vysvetlím, aké najčastejšie chyby sa robia v tréningu brucha a čo sa najviac zanedbáva. Tým pádom je tréning z funkčného hľadiska neefektívny.

DEŇ 3. TOP 3 cviky na pevnejšie brucho od svetových odborníkov

V treťom diely minikurzu sa pozrieme na to, aké sú tri najlepšie cvičenia pre kompletné posilnenie brušných svalov a celého core systému. Podrobne si rozoberieme ich správnu techniku a prevedenie.

DEŇ 4. Môj pyramídový systém pre tréning brucha

Posledný deň ti prezradím svoje postupy ako rozmýšľam vždy keď tvorím tréning na brucho. Dostaneš presný pyramídový systém, ktoré môžeš aplikovať do svojho tréningu

KTO ŤA BUDE KURZOM SPREVÁDZAŤ?

Mgr. Michal Pataky

Autor Ultratréning systému 4.0, autor bestselleru Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch a jediný certifikovaný Amazing 12 coach na Slovensku. Jeho cieľom je pomôcť 1 000 000 Slovákov žiť skutočne zdravým životným štýlom.

MOHLI STE MA VIDIEŤ V: