7 TRANSFORMAČNÝCH DNÍ, pre všetkých ľudí, ktorí sú odhodlaní začať páliť prebytočný tuk, vybudovať krajšiu postavu a zmeniť svoj doterajší životný štýl!

0 ľudí už vstúpilo
do Výzvy 7 dní na 100%, budeš ďaľší?

Vstúp do Výzvy 7 dní na 100% a počas najbližšieho týždňa získaj moje najlepšie know-how o strate tuku, zdravom stravovaní a vybudovaní perfektnej kondície. Klikni dole na tlačítko a vstúp ZADARMO ešte dnes.

Relatívne pravidelne cvičím už niekoľko rokov a stravovať sa snažím tiež zdravo. Vyhľadávam si preto často informácie a recepty aj tréningy na internete. Na internete je však toho toľko a často si autori aj protirečia, že je ťažké sa pre laika zorientovať. Michal všetko vysvetľuje tak, že je to veľmi ľahko pochopiteľné. A nejde o žiadnu vedu- žiadne špeciálne diéty a komplikácie. Michal to vie presne pomenovať, že si poviem AHA! Snaží ľudí naučiť zdravému životnému štýlu, ktorý je dlhodobo udržateľný a s ním automaticky prichádza aj zdravie, lepšia kondička a chudšia a vypracovanejšia postava.

Kristína Suchánková

Už teraz viem, že som za 2 týždne cvičenia s tebou schudla asi kilo a aj keď som si zabudla doma krajčírsky meter, podľa toho, ako sa cítim v oblečení, myslím, že mi ubudol aj nejaký ten centimeter.

Miška Okoličányiová

 

Tvoje osobné údaje (meno, emailová adresa) sú u nás v bezpečí (ProTraining, s. r. o.) a budeme ich na základe tvojho súhlasu spracovávať podľa zásady ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačidla vyjadruješ svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie jednotlivých dní tohto programu a ďalších noviniek od nás (ProTraining, s.r.o.), ktoré sa budú týkať cvičenia a zdravého životného štýlu

Svoj súhlas môžeš kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa v každom zaslanom e-maile.