7 TRANSFORMAČNÝCH DNÍ, vďaka ktorým začneš páliť prebytočný tuk, budovať krajšiu postavu a meniť svoj doterajší životný štýl!

Vstúp ZADARMO do Výzvy 7 dní na 100% a počas najbližšieho týždňa získaj moje najlepšie know-how o strate tuku, zdravom stravovaní a vybudovaní perfektnej kondície. Klikni dole na tlačítko a vstúp ešte dnes ZADARMO.

Vstúpiť do výzvy už dnes!

ODPORÚČAM a SPOLUPRACUJEM

Spolupracujem s ...

profy

... fyzioterapeutickou klinikou PROFY.SK. Som zástancom toho, že tréneri a fyzioterapeuti musia spolupracovať, aby dokázali zabezpečiť každému človeku optimálny výkon, pohyb bez bolestí a pevné zdravie. Preto som nadviazal spoluprácu práve s PROFY, kde robia naozaj skvelú prácu vedia pomôcť takmer každému s jeho problémom. Vďaka tejto spolupráci dokážeš čerpať v profy zľavu 10% na fyzio služby. Zľavu získaš TU >>>

Získať zľavu do profy.sk

Produkty, ktoré odporúčam.

biohackerská príručka

Biohackerská príručka od Anthonyho DiClementi, ktorú môžeš teraz získať úplne zadarmo, teda len z poštovné, ktoré je smiešnych 8$ po celom svete. V tejto knihe nájdeš desiatky skvelých tipov ako zlepšiť svoj životný štýl, mať viac energie a lepší focus. 

Vylepšené potraviny pre aktívnych ľudí, také je motto môjho kamaráta Dušana Plichtu. Jeho značku Powerlogy môžem na 100% odporučiť, sám zvyknem piť jeho kávičku alebo si pochutnávam na iných maškrtách ako napr. kokosový olej, mandľové maslo alebo MCT olej. 

 

avita zlava

Avita je slovenská značka doplnkov výživy, ktorá má veľké množstvo medzinárodných certifikátov. Ich produkty pravidelne užívam aj ja. Teraz máš možnosť sa zaregistrovať ako Avita zákazník aj ty získať okamžitú zľavu 25% na všetky výrobky. Podmienkou je kúpa min. dvoch produktov. Pri registrácii tiež musíš uviesť moje číslo Avita partnera - 1005359, aby ti bola zľava započítaná. Zaregistruj sa tu >>>

Odporúčam ti prečítať tieto knihy.

Kniha ZDRAVÉ RÝCHLOVKY, do ktorej som prispel receptami aj ja. Nájdeš v nej veľkú dávku zdravých a hlavne extra rýchlych receptov, ktoré bežný človek zvládne pripraviť do 30 min. Celú knihu zostavili ľudia, ktorí sú spojení so zdravou stravou. Dávka inšpirácie čaká na teba. 

banner-125x125-250x250-.jpg

Martin Chudý je vynikajúci špecialista na zdravú výživu a ketogénne stravovanie. Napísal skvelú knihu Výživné sacharidové recepty, z ktorej som sa aj ja učil. Recenziu na túto knihu si prečítaj TU >>>. Táto kniha je plná skvelých rád a obsahuje kopec vedomostí o sacharidoch, ktoré sú v dnešnej dobe často diskutovanou témou. Každý kto sa zaujíma o stravovanie by si ju mal prečítať. 

 

300x300.jpg

Kniha plná chutných a zdravých receptov. Zostavili ju dve moje kamarátky Daniela Rau a Janka Šimkovičová, s ktorými spolupracujem. Z knihy mi najviac chutia flapjacky a kakaová pomazánka z avokáda. Často si zvyknem spraviť niektorý z receptov a musím povedať, že sú naozaj chutné.

 

banner-fitness-kucharka-300x250px.jpg

Séria kníh Z fitka do kuchyne je ďalšia inšpirácia plná receptov. Toto je dielo mojich kamarátov Peťa a Lucie, ktorí majú spoločný projekt fitshaker. Nájdeš tu rôzne recepty, či už na obed alebo večeru. Taktiež majú knihu Z fitka do kuchyne 3, kde sa venujú zdravému mlsaniu. 

Michal Pataky

Moje meno je Michal Pataky a som zakladateľom internetového obchodu protrening.sk, podnikateľom, propagátorom zdravého životného štýlu, trénerom, rekreačným športovcom, blogerom a človekom, ktorý raz zmení celé Slovensko.

Viac o mne nájdeš TU >>>

Povedali o Michalovi

Ďakujem za email, veľmi si to cenním čo robíš pre ludí. Ja som niekedy chcel byť taký ako ty, lenže potom som začal pracovať a celkovo som zlenivel z práce. Prajem ti veľa úspechu, štastia a hlavne ťa chcem podporiť v tejto aktivite - len tak dalej, meníš ľudom životy.

Kazimír

Potom som začal chodiť k Michalovi, a vidím sám na sebe, že mi to pomáha. Keď som začal chodiť s Mišom cvičiť, tak som rozmýšľal, že prestanem behať. Miesto toho, aby som prestal, som sa zlepšil o 6 min na desine.

Michal ŠirokýŠéf marketingu Rigips, bežec

Najnovšie články

Michal je spoluautorom tejto knihy

7 TRANSFORMAČNÝCH DNÍ, vďaka ktorým začneš páliť prebytočný tuk, budovať krajšiu postavu a meniť svoj doterajší životný štýl!

Vstúp ZADARMO do Výzvy 7 dní na 100% a počas najbližšieho týždňa získaj moje najlepšie know-how o strate tuku, zdravom stravovaní a vybudovaní perfektnej kondície. Klikni dole na tlačítko a vstúp ešte dnes ZADARMO.

Vstúpiť do výzvy už dnes!